سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۴ دی ۱۳۹۲ در ۱:۴۴ ب.ظ چاپ مطلب
این بهترین فیلمنامه‌ام است/

داودنژاد برای ساخت فیلمی با موضوع اعتیاد، منتظر جواب وزارت کشور

alireza-davoodnezhad

کارگردان فیلم سینمایی «مرهم» ساخت فیلمنامه‌ای با موضوع اعتیاد را متکی به حمایت ستاد مبارزه با مواد مخدر و وزارت کشور دانست.

کارگردان فیلم سینمایی «مرهم» ساخت فیلمنامه‌ای با موضوع اعتیاد را متکی به حمایت ستاد مبارزه با مواد مخدر و وزارت کشور دانست.

علیرضا داودنژاد به سوره سینما گفت: مدتی پیش وزیر کشور آقای عبدالرضا رحمانی فضلی در خانه سینما با سینماگران جلسه‌ای داشتند، که در این جلسه تاکید شد سینما باید برای رفع ناهنجاری‌ها قدم بردارد. خصوصا معضل اعتیاد و قاچاق مواد مخدر که مسئله امروز جامعه است. ایشان خواستند و ابراز امیدواری کردند تا سینما طی یک سال آینده با پرداخت به این مضمون تولیداتی داشته باشد. من فیلمنامه‌ای که به موضوع اعتیاد، قاچاق موادمخدر و مسائلی که دامن‌گیر جوانان و خانواده‌ها شده است، داشتم. آن را برای بررسی به آقای طاها طاهری، قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ارائه کردم.

کارگردان فیلم سینمایی «مرهم» ادامه داد: علی‌رغم اینکه درصدد آماده کردن شرایط ساخت فیلم سینمایی «آقازاده» هستیم. منتظر جواب هستم تا اگر حمایت صورت بگیرد آن فیلمنامه را بسازیم. از نظر خودم فیلمنامه‌ای که به آقای طاهری دادم به لحاظ متنی بهترین فیلمنامه‌ای است که تاکنون نوشته‌ام.

علیرضا داودنژاد فیلم‌های سینمایی «نیاز»، «مصائب شیرین»، «هوو» و… را کارگردانی کرده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>