سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۴ بهمن ۱۳۹۳ در ۱:۳۵ ب.ظ چاپ مطلب

اعلام برنامه نمایش «نزدیکتر» در جشنواره فیلم فجر

nazdiktar

برنامه نمایش‌های فیلم سینمایی «نزدیکتر» به کارگردانی مصطفی احمدی و تهیه‌کنندگی سپهر سیفی مشخص شد.

برنامه نمایش‌های فیلم سینمایی «نزدیکتر» به کارگردانی مصطفی احمدی و تهیه‌کنندگی سپهر سیفی مشخص شد.

سوره سینما- این فیلم بازی صابر ابر، پگاه آهنگرانی، پارسا پیروزفر و… چهارشنبه ۱۵ بهمن در سانس ۳۰/۱۵ در سینما جوان ۱ و در سانس ۳۰/۱۹ در سینما فرهنگ ۲ به نمایش گذاشته شد. ششمین محصول سینمایی «ایران نوین فیلم» پنجشنبه  ۱۶ بهمن در سانس‌های ۳۰/۱۴ در سینما شکوفه، ۳۰/۱۶ در سینما ملت ۳،  ۳۰/۱۷ در سینما کوروش و در ساعت ۳۰/۱۸ در پردیس چارسو اکران می‌شود.

«نزدیکتر» جمعه ۱۷ بهمن در دو سانس ۳۰/۱۵ و ۱۷ در سینما کوروش روی پرده می‌رود و از ساعت ۳۰/۲۰ در ملت ۴ اکران می‌شود. شنبه ۱۸ بهمن این فیلم تنها در سانس ۳۰/۱۷ در سینما فرهنگ ۱ به اکران درمی‌آید.

اولین تجربه بلند سینمایی احمدی یکشنبه ۱۹ بهمن در سانس ۱۷ در پردیس زندگی ۲ و در سانس ۱۸ در سینما آزادی و دوشنبه ۲۰ بهمن در سانس ۱۶ در پردیس تماشا و سانس‌های ۱۷ و ۲۰  در پردیس آزادی به نمایش گذاشته می‌شود. «نزدیکتر» سه‌شنبه ۲۱ در سانس ۳۰/۱۵ در پردیس راگا و ۳۰/۱۶ در سینما سروش اکران می‌شود. این فیلم در آخرین روز جشنواره در دو سانس ۳۰/۱۶ در سینما ماندانا و در سانس ۲۲ در پردیس ازادی به اکران درمی‌آید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>