سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۶ فروردین ۱۳۹۴ در ۳:۴۱ ب.ظ چاپ مطلب

یک کارگردان لهستانی میهمان جشنواره فیلم فجر

zanoosi

کارگردان مشهور لهستانی برای برگزاری چند کارگاه تخصصی سینمایی به سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر می‌آید.

کارگردان مشهور لهستانی برای برگزاری چند کارگاه تخصصی سینمایی به سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر می‌آید.

سوره سینما- به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، کریستوف زانوسی مولف، کارگردان، تهیه کننده و فیلمنامه نویس مشهور لهستانی در ایام برگزاری بخش بین‌الملل جشنواره، با حضور در ایران چند کارگاه تخصصی سینمایی برای علاقه‌مندان برگزار می‌کند.

کارگردان فیلم «جنایت در کاتمونت» در چهارمین روز از سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به همراه علاقه‌مندان از ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح به تماشای فیلم «ساختار کریستال» می‌نشیند. وی همچنین از ساعت ۱۳ تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه کارگاهی تخصصی با عنوان «اصول کار با هنرپیشه، چگونگی تنظیم میزانسن میان دوربین و هنرپیشه» را برپا خواهد کرد.

این کارگردان لهستانی در ادامه و از ساعت ۱۵ تا ۱۶ و ۳۰ دقیقه درباره «سیر تحول درام‌پردازی از دهه ۶۰ میلادی تا امروز» در کارگاهی تخصصی سخن می‌گوید. زانوسی پس از آن نیز از ساعت ۱۶ و ۴۵ تا ۱۷ و ۴۵ دقیقه به پرسش علاقه‌مندان پاسخ خواهد داد.

مجموعه کارگاه‌های تخصصی سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، همزمان با برپایی این رویداد سینمایی با حضور جمعی از بزرگان سینمای ایران و جهان برپا خواهد شد. این کارگاه ها از ۶ تا ۱۱ اردیبهشت، همزمان با سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر برپا می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>