سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۹:۳۱ ق.ظ چاپ مطلب

دیدار رییس سازمان سینمایی با داوران بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر

ayubi-davaran

رییس سازمان سینمایی با حضور در خانه همایش، با داوران بخش بین‌الملل سی و سومین جشنواره فیلم فجر دیدار و گفت وگو کرد.

رییس سازمان سینمایی با حضور در خانه همایش، با داوران بخش بین‌الملل سی و سومین جشنواره فیلم فجر دیدار و گفت وگو کرد.

سوره سینما- به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، حجت‌الله ایوبی در دومین روز برگزاری جشنواره بین المللی فیلم فجر، با حضور در خانه همایش در خیابان الهیه تهران، از محل استقرار داوران بخش های سینمای سعادت و جلوه گاه شرق بازدید کرد.  وی در ادامه با داوران این دو بخش دیدار و گفت وگو و آنان را لحظاتی همراهی کرد.

رییس سازمان سینمایی همچنین در حاشیه این بازدید، درقالب دیدار با جاناتان شن مدیرعامل شرکت شین ورک، به مذاکره درباره ساخت محصولی مشترک میان ایران و چین پرداخت. در این دیدار برای تولی فیلم مشترکی با نام «راه شائولین» میان ایران و چین صحبت و توافقات ضمنی در این باره انجام شد. بر اساس صحبت های به عمل آمده، تلاش می شود دراین فیلم علاوه بر موضوعات رزمی و اجتماعی جنبه های طنز کار نیز مورد توجه قرار گیرد.

طبق تاکید معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار بر آن است که عوامل این اثر به طور مشترک از دو کشور انتخاب شده و کارگردانان و نویسندگانی از ایران و چین پروسه ساخت این فیلم را دنبال کنند. عوامل ایرانی این فیلم متعاقبا از سوی بنیاد سینمایی فارابی انتخاب و معرفی می‌شوند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>