سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۳:۲۵ ب.ظ چاپ مطلب

حمایت بنیاد سینمایی فارابی از فیلم اولی‌ها

farabi-logo

شرایط ارائه‌ فیلمنامه برای شورای حمایت از فیلم‌های اول سینمایی، از سوی بنیاد سینمایی فارابی اعلام شد.

شرایط ارائه‌ فیلمنامه برای شورای حمایت از فیلم‌های اول سینمایی، از سوی بنیاد سینمایی فارابی اعلام شد.

سوره سینما- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد سینمایی فارابی؛ کارگردانان فیلم اولی که صلاحیت فیلمسازی خود را از اداره کل سینمای حرفه‌ای سازمان سینمایی دریافت کرده‏اند، می‏توانند برای حمایت به بنیاد سینمایی فارابی مراجعه نمایند. کارگردانان فیلم اولی درصورت تمایل می‏توانند برای حمایت بنیاد از فیلم‌ خود، به سایت بنیاد سینمایی فارابی (این لینک) مراجعه نموده و فرم درخواست را پر کنند. از جمله شرایط حمایت از سوی بنیاد سینمایی فارابی، تهیه کننده حقیقی فیلم باید پروانه ساخت از معاونت ارزشیابی و نظارت دریافت کرده باشد. تهیه کنندگان یا کارگردانان در هر فصل، فقط مجاز به ارائه یک درخواست حمایت هستند.

بر اساس ماموریت‏های تعریف شده از سوی سازمان سینمایی کشور، بنیاد سینمایی فارابی مراحل آغازین و اجرایی امور را با تشکیل  شورای تخصصی پشت سر گذاشته است. امید است با همیاری، همدلی و همزبانی سینماگران شریف ایران و بنیاد فارابی، گام‏های موثر و بلندتری در راستای تحقق ارزش ها و فضیلت‏های انسانی و دینی برداشته شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>