سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۶:۰۵ ب.ظ چاپ مطلب

رونمایی از عکس‌های «ناهید» در جشن عکاسان سینمای ایران

nahid

حبیب مجیدی از رونمایی عکس‌های فیلم «ناهید» در نمایشگاه نخستین جشن عکاسان سینمای ایران خبر داد.

حبیب مجیدی از رونمایی عکس‌های فیلم «ناهید» در نمایشگاه نخستین جشن عکاسان سینمای ایران خبر داد.

سوره سینما – حبیب مجیدی ازعکاسان فیلم با سابقه سینمای ایران از نمایش ده عکس منتخب فیلم «ناهید » در نمایشگاه نخستین جشن عکاسان سینمای ایران که جمعه بیست و پنجم اردیبهشت در باغ موزه قصر افتتاح خواهد شد، خبر داد. « ناهید » که در بخش «نوعی نگاه» شصت و هشتمین جشنواره فیلم کن حضور دارد قرار است هفته آینده دراین جشنواره به نمایش در بیاید.

حبیب مجیدی که اینروزها نمایشگاه انفرادی بزرگی از آثارعکاسی او در موزه سینما، تئاتر و موسیقی کشور لیتوانی برپاست به خبرنگار سوره سینما گفت : نمایشگاه اولین جشن عکاسان سینمای ایران مربوط به فیلم هایی است که در سال ۹۳ تولید و یا اکران شده باشند و من از میان پنج فیلمی که با شرایط فوق داشتم مجموعه منتخب عکس‌های سه فیلم «بهمن»، «تراژدی» و «ناهید» را برای نمایش ارائه دادم. در این میان «ناهید» که عکاسی از آنرا بر عهده داشته ام در بخش «نوعی نگاه» فستیوال فیلم کن امسال حضور دارد و فریم های منتخب من شامل عکسی هم می شود که پوستر این فیلم برای حضور در این جشنواره معتبر جهانی از روی آن طراحی شده است.

حبیب مجیدی که عکاس تنها فیلم ایرانی برنده جایزه اسکار یعنی «جدایی نادر از سیمین» نیز می‌باشد ضمن آرزوی موفقیت برای تمام عوامل فیلم ناهید اضافه کرد : امیدوارم اطلاع رسانی بهتر و دقیق تری از سوی انجمن عکاسان خانه سینما در مورد این نمایشگاه عکس گروهی صورت بگیرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>