سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۲:۳۹ ب.ظ چاپ مطلب

«بی‌سایه» با همکاری آلمان ساخته می‌شود/ اولین فیلمنامه یک نویسنده تئاتر

abolfaz-saffary

ابوالفضل صفاری فیلمی با نام «بی‌سایه» را با همکاری یک شرکت آلمانی در حوالی شهر یزد می‌سازد.

ابوالفضل صفاری فیلمی با نام «بی‌سایه» را با همکاری یک شرکت آلمانی در حوالی شهر یزد می‌سازد.

صفاری به سوره سینما گفت: مدتی پیش با همکاری سجاد افشاریان فیلمنامه «بی‌سایه» را به پایان رساندم. ما به زودی این متن را برای دریافت پروانه ساخت ارائه می کنیم و بلافاصله آن را در یک منطقه کویری در استان یزد جلوی دوربین می‌بریم. این فیلم تولید مشترک ایران و آلمان است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به سینمای قصه گو نزدیک‌تر است، توضیح داد: احساس می کنم «بی‌سایه» نسبت به دو فیلم قبلی من کامل‌تر است. این اثر قصه ای را دنبال می کند که با تعمق بیشتر در لایه های آن به چشم می آید. بازیگران این فیلم ایرانی هستند و همکاری با کشور آلمان مربوط به مسائل دیگری است.

این کارگردان درباره همکاری با یک بازیگر و نویسنده تئاتری نیز گفت: سجاد افشاریان یکی از نمایشنامه نویسان موفق ایرانی است و من با تماشای چند تئاتر او متوجه نزدیکی فکر و دیدگاه خودم با وی شدم. او جوان خلاق و خوشفکری است و من حدس می زدم نوشتن فیلمنامه با کمک او اتفاق‌های خوبی را رقم بزند.

ابوالفضل صفاری کارگردانی فیلم‌های «انتهای زمین» و «از تهران تا بهشت» را در کارنامه دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>