سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۴ ق.ظ چاپ مطلب

تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی

logo-farda-fest

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی فردا تا روز صنعت و معدن تمدید شد.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی فردا تا روز صنعت و معدن تمدید شد.

سوره سینما- به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی فردا، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی تا ۳۱ خردادماه بود که تا دهم تیرماه تمدید شد و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره آثار خود را ثبت کنند.

سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) از هفتم تا نهم مردادماه به دبیری مسعود نجفی، توسط جهاد دانشگاهی و با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه هنر برگزار می‌شود.

فراخوان این جشنواره در هفت بخش رقابتی شامل فیلم های داستانی (ویدئویی بلند و کوتاه)، فیلم های مستند(کوتاه، نیمه بلندو بلند)، فیلم های پویانمایی، آیتم های تبلیغاتی(آنونس، تیزر و نماهنگ) و بخش ویژه (فیلم های یک دقیقه ای) منتشر شده است که این آثار باید تولید سال ۹۱ به بعد باشند. در این دوره برای اولین بار عکس های صنعتی نیز مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

در بخشی هم با عنوان مسابقه دانشجویی آثار دانشجویان در حال تحصیل در ۶ مورد فوق الذکر علاوه بر بخش های مرتبط، بصورت جداگانه نیز مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت که برای شرکت در این بخش پیوست کپی کارت دانشجویی به همراه فرم ثبت نام ضروری است. فراخوان جشنواره از طریق سایت WWW.JDFEST.IR و همچنین مراجعه حضوری و تلفنی قابل پیگیری است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>