سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۶ تیر ۱۳۹۴ در ۸:۴۱ ق.ظ چاپ مطلب

دیپلم افتخار جشنواره مسکو به کارگردان «دریا و ماهی پرنده» رسید

ghfarzadeh

مهرداد غفارزاده دیپلم افتخار فیلم برگزیده منتقدان روسیه را برای فیلم «دریا و ماهی پرنده» از جشنواره مسکو دریافت کرد.

مهرداد غفارزاده دیپلم افتخار فیلم برگزیده منتقدان روسیه را برای فیلم «دریا و ماهی پرنده» از جشنواره مسکو دریافت کرد.
سوره سینما- به گزارش روابط عمومی پروژه، اختتامیه جشنواره فیلم مسکو شب گذشته به پایان رسید و مهرداد غفارزاده که با فیلم «دریا و ماهی پرنده» در این جشنواره حضور داشت توانست دیپلم افتخار فیلم برگزیده منتقدان را دریافت کند. این فیلم در بخش اصلی این جشنواره پذیرفته شده و چهارشنبه هفته قبل نیز برای منتقدان و خبرنگاران به نمایش درآمد. در پایان فیلم غفارزاده توانست با استقبال خوب مخاطبان جزو سه فیلم برتر آراء مردمی قرار بگیرد.
نیوشا ضیغمی و علی اکبر صحرایی بازیگران اصلی و امیر پورکیان تهیه کننده همراه با غفارزاده از افراد حاضر در این مراسم بودند. همایون ارشادی، امیرحسین رستمی، نادر فلاح، ارشیا طالبی، مازیار نوروزی، محسن تمیزی دیگر بازیگران اصلی این فیلم هستند.
فیلمنامه «دریا و ماهی پرنده» به طور مشترک توسط مهرداد غفارزاده و اکبر روح نوشته شده و مضمونی اجتماعی دارد. در واقع فیلم به موضوع نوجوانان بزهکار می پردازد و داستان زندگی نوجوانی کر و لال را روایت می کند که در کانون اصلاح و تربیت درگیر ماجراهای مختلفی می شود. این فیلم محصول موسسه هنری خانه فیلم پروان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>