سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۲:۵۳ ب.ظ چاپ مطلب

شخصیت‌های «شکرستان» در پنج نرم‌افزار طراحی و تولید شد

shekarestaan

نرم‌افزار «نقاشخانه شکرستان» در سه نسخه و «عکاسخانه شکرستان» در دو نسخه طراحی و تولید شد.

نرم‌افزار «نقاشخانه شکرستان» در سه نسخه و «عکاسخانه شکرستان» در دو نسخه طراحی و تولید شد.

سوره سینما- به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان تهران، محمدرضا موذن‌زاده مدیر گروه برنامه‌نویس نرم‌افزارهای شکرستان، با اعلام این خبر، گفت: این نرم‌افزارها جزو پیوست‌های فرهنگی مجموعه پویانمایی شکرستان هستند و شخصیت‌های جذاب و کلیدی شکرستانی در این نرم‌افزارها در اختیار مخاطب کودک و نوجوان قرار می‌گیرند تا با آنها از طریق تلفن همراه، تبلت یا رایانه شخصی تعامل و ارتباط برقرار کند.

وی افزود: در نرم‌افزار نقاشخانه، کودک می‌تواند هر یک از شخصیت‌های شکرستان را به سلیقه و ابتکار خود رنگ‌آمیزی و خروجی کار را در قالب یک عکس ذخیره کند یا در شبکه‌های اجتماعی یا از طریق ایمیل با دوستان خود به اشتراک بگذارد. در نرم‌افزار عکاسخانه، تعدادی از شخصیت‌ها در دسترس کاربر قرار دارد تا با انتخاب هر کدام از آنها وارد صفحه دوربین شده و بتواند از سوژه خود عکاسی نماید.

مدیر گروه برنامه‌نویس نرم‌افزارهای شکرستان تصریح کرد: کاربر حین عکاسی می‌تواند سوژه یا سوژه‌های خود را در کنار شخصیت‌های انیمیشن شکرستان ببیند و با تنظیم و بزرگ‌نمایی یا جابجایی آن در صفحه، عکس دلخواه خود را ثبت، ویرایش و ذخیره کند. در نرم‌افزار عکاسخانه نیز امکان اشتراک‌گذاری از طریق شبکه‌های اجتماعی یا ایمیل میسر شده و همچنین تمامی عکس‌ها در قسمت آلبوم نرم‌افزار ذخیره می‌شود.

نرم‌افزار  نقاشخانه رایگان و عکاسخانه در دو نسخه پیشرفته و ساده ارائه شده که نسخه ساده آن رایگان است و علاقمندان می توانند جهت دریافت این نرم‌افزارها به پایگاه «کافه بازار» به نشانیwww.cafebazaar.ir  و یا فروشگاه نرم‌افزاری اپل app store مراجعه کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>