سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۸ ب.ظ چاپ مطلب

روایت دستگیری افسر ایرانی اسکاتلندیارد در «پرونده هیلیاس»

hilias

مستند «پرونده هیلیاس» با موضوع زندگی افسر ایرانی اسکاتلندیارد را در شبکه مستند ببینید.

مستند «پرونده هیلیاس» با موضوع زندگی افسر ایرانی اسکاتلندیارد را در شبکه مستند ببینید.

سوره سینما- پخش مستند «پرونده هیلیاس» از مجموعه مستند «مهاجران» از شنبه ۱۷ مرداد در شبکه مستند سیما آغاز شده و پخش این مستند در روزهای دوشنبه ۱۹ مرداد و چهارشنبه ۲۱ مرداد نیز ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، این اثر به کارگردانی محمد علی فارسی، بخشی از مجموعه مستند ۲۶ قسمتی «مهاجران» است که زندگی ایرانیان خارج از کشور را بررسی می کند. «پرونده هیلیاس» ماجرای اتهامات و دستگیری یک افسر ارشد اسکاتلند یارد در ژانویه سال۲۰۰۱  در انگلیس را دنبال می‌کند و طی آن فرماندهی عالی پلیس اسکاتلندیارد، علی دیزایی، تا اثبات اتهامات از سمت خود که ریاست پلیس کنز نیگتون در شهر لندن است، معلق می‌ماند.

عوامل این فیلم عبارتند از کارگردان، فیلمنامه نویس، تدوین: محمدعلی فارسی، تهیه‌کننده: محمدرضا معصوم زادگان، تصویربردار: سیروس عبدلی، صدابردار: کاظم قاسمی. «پرونده هیلیاس» دوشنبه ۱۹ مرداد و چهارشنبه ۲۱ مرداد ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه مستند سیما روی آنتن می‌رود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>