سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ شهریور ۱۳۹۴ در ۹:۰۸ ق.ظ چاپ مطلب

پخش مستندی درباره کشتار حجاج ایرانی در مکه/ «پارک ملی دریاچه ارومیه» در شبکه مستند

oroomie-hojjaj

شبکه مستند سیما یکشنبه ۲۹ شهریور «شهادت زائران حرم خدا» درباره کشتار حجاج ایرانی و «پارک ملی دریاچه ارومیه» درباره دریاچه ارومیه را پخش می‌کند.

شبکه مستند سیما یکشنبه ۲۹ شهریور «شهادت زائران حرم خدا» درباره کشتار حجاج ایرانی و «پارک ملی دریاچه ارومیه» درباره وجوه مختلف و پتانسیل‌های دریاچه ارومیه را پخش می‌کند.

سوره سینما – به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، مجموعه «سیمرغ» در روز یکشنبه مستندی ویژه شهادت زائران حرم خدا را برای پخش در نظر گرفته است که قسمتی از برنامه «مکه خونین» با موضوع کشتار حجاج ایرانی در مکه تولید سال ۱۳۶۹ است و در ۱۵ دقیقه پخش می شود.

همه چیز درباره دریاچه ارومیه در یک مستند

«پارک ملی دریاچه ارومیه» درباره پتانسیل موجود برای جذب گردشگر و اکوتوریسم دریاچه ارومیه است و به معرفی حیات وحش جزایر دریاچه ارومیه از جمله قوچ ارمنی و میش می پردازد.

پرندگان دریاچه ارومیه از جمله فلامینگو و درنا و تالاب های آن، پوشش گیاهی و طبیعی جزایر دریاچه و پدیده خشکسالی و هشدار در خصوص مشکلات زیست محیطی در صورت خشک شدن دریاچه از جمله دیگر مباحث مطرح شده در این مستند است.

«پارک ملی دریاچه ارومیه» ساعت ۲۱:۳۰ روز یکشنبه ۲۹ شهریور به مدت ۳۰ دقیقه روی آنتن می رود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>