سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۵ مهر ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۰ ق.ظ چاپ مطلب

پیام رییس حوزه هنری کودک و نوجوان به مناسبت روز جهانی کودک

sadegh-rezayee

سیدصادق رضایی رییس حوزه هنری کودک و نوجوان به مناسبت روز و هفته ملی کودک پیام داد.

سیدصادق رضایی رییس حوزه هنری کودک و نوجوان به مناسبت روز و هفته ملی کودک پیام داد.

سوره سینما – به گزارش روابط عمومی حوزه هنری کودک و نوجوان، در متن پیام رییس حوزه هنری کودک و نوجوان آمده است: «روز جهانی کودک را به تمامی کودکان ایران اسلامی و سراسر دنیا تبریک می‌گویم.

امیدوارم ما بزرگ‌ترها جهانی توام با امن و امنیت و آسایش و رفاه در سایه رحمت خداوند تبارک و تعالی برای شما (کودکان) که صاحبان اصلی و قطعی فردای کره زمین هستید، فراهم کرده باشیم.

جهانی که در آن، هر شب تمامی کودکان با خیالی بس راحت در آغوش پدر و مادر به بستر بروند و صبحی را با نشاط و شادی آغاز نمایند.

روز جهانی کودک ۱۳۹۴ را در حالی گرامی می‌داریم که متاسفانه با نقشه‌های شیطانی استبکار جهانی، کودکان مسلمان در کشورهای یمن، بحرین، فلسطین، افغانستان و لبنان به خاک و خون کشیده می‌شوند و نیز کودکان ایران عزیزتر از جانمان در فراغ پدران و مادران پرکشیده در سرزمین منا به سوگ می­نشینند.

از خداوند تبارک و تعالی مسئلت داریم با تعجیل در ظهور حضرت مهدی موعود(عج) وعده تمامی انبیاء و امامان محقق شود؛ یعنی جهانی پر از صلح و صفا و صمیمیت.

سیدصادق رضایی / رییس حوزه هنری کودک و نوجوان»


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>