سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۷ آبان ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۹ ق.ظ چاپ مطلب
فراخوان جشنواره عمار ؛

تبلیغ ​ ​محصولات جبهه فرهنگی انقلاب، در اکران‌های مردمی عمار

ammar

موسسات و مراکز تولید محصولات جبهه فرهنگی انقلاب، می‌توانند جهت تبلیغ موسسه یا معرفی محصول خود، تیزر خود را در اختیار جشنواره عمار قرار دهند.

موسسات و مراکز تولید محصولات جبهه فرهنگی انقلاب، می‌توانند جهت تبلیغ موسسه یا معرفی محصول خود، تیزر خود را در اختیار جشنواره عمار قرار دهند.

به گزارش سوره سینما ، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار، همانند ادوار گذشته این جشنواره، در راستای حمایت از جناح مومن انقلابی سراسر کشور و معرفی موسسات و محصولات فرهنگی، از تمامی فعالان و مراکز تولید محصولات فرهنگی انقلاب، دعوت می‌کند تیزرهای تبلیغاتی خود را برای قرار گرفتن در بسته‌های اکران‌های مردمی ششمین دوره این جشنواره، در اختیار دبیرخانه عمار، قرار بدهند.

بنابرین گزارش، دبیرخانه جشنواره عمار، اعلام کرده است مراکز و موسسات تولید محصولات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اعم از کتاب، نشریه، صوتی و تصویری، پوشاک، حوزه سبک زندگی و …، می‌توانند آثار خود را تا ۳۰ آبان ماه سال جاری، به دبیرخانه عمار ارسال نمایند.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره عمار، این موسسات می‌توانند معرفی و درخواست خود را به آدرس ammarfilmfest@gmail.com ارسال کنند.

گفتنی است این گونه تولیدات فرهنگی که به صورت تیزر تبلیغاتی در بسته‌های اکران جشنواره مردمی فیلم عمار قرار می‌گیرند، از طریق شبکه اکران مردمی، در بیش از ۳۰۰۰ نقطه در کشور اکران خواهد شد.

لازم به ذکر است ششمین فراخوان جشنواره مردمی فیلم عمار با موضوعات «تاریخ معاصر ایران»، «فتنه سال ۸۸»، «بیداری اسلامی و جهانی»، «نقد درون گفتمانی»، «جنگ نرم»، «اقتصاد مقاومتی» و موضوعات ویژه «ایران و آمریکا» و «حادثه هفتم تیر» دی ماه ۹۴ همزمان، در تهران و نقاط مختلف کشور، برگزار می‌شود.

متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را در پنج بخش، «فیلم»، «لوح نگار، نقد و پژوهش های سینمایی»، «گرافیک»، «بازی های رایانه‌ای» و «فیلم ما»، با ثبت‌نام در تارنمای AmmarFilm.ir ، حداکثر تا پنج روز پس از ثبت‌نام ، به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

همچنین، لازم به ذکر است فراخوان تفصیلی بخش‌های پنج‌گانه ششمین جشنواره مردمی را از طریق لینک زیر می‌توانید مطالعه و دریافت نمایید.

ششمین جشنواره مردمی عمار


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>