سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ آبان ۱۳۹۴ در ۹:۴۰ ق.ظ چاپ مطلب

پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری میزبان جشنواره فیلم خورشید شد

memari-khorshid

پنجمین دوره جشنواره فیلم مستقل خورشید امسال با همکاری پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری و در محل این پژوهشکده برگزار می‌شود.

پنجمین دوره جشنواره فیلم مستقل خورشید امسال با همکاری پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری و در محل این پژوهشکده برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره فیلم کوتاه مستقل خورشید، بر اساس توافق صورت گرفته بین جشنواره فیلم مستقل خورشید و پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری سالن همایش های این پژوهشکده در مدت برگزاری جشنواره خورشید محل نمایش و نقد و بررسی فیلم های راهیافته، برگزاری کارگاه های تخصصی آموزشی و مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره خورشید خواهد بود.

طبق هماهنگی های انجام شده، امکان حضور کلیه علاقه مندان و مخاطبان در جلسات نمایش و نقد و بررسی فیلم‌های این جشنواره برنامه ریزی شده است.

مجموعه پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری بعنوان یکی از بناهای ثبت شده در فهرست آثار ملی و میراث فرهنگی کشور با ۱۵۰۰ مترمربع مساحت و ۷۰۰ متر زیربنا، در خیابان انقلاب، بین خیابان فلسطین جنوبی و چهار راه ولیعصر، نبش خیابان شهید مظفر جنوبی، شماره ۱۱۷۶ واقع شده است و در گروه های تخصصی پژوهش مدیریت فرهنگی، پژوهش هنر، جامعه شناسی فرهنگی، معماری و منظر شهری و نیز در زمینه دوره های تخصصی فعالیتهای هنری مشغول فعالیت می باشد.

«پنجمین جشنواره فیلم مستقل خورشید» بعنوان رویداد ویژه سینمای مستقل تجربی در کشور به همت پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل و دبیری مهدی یارمحمدی، دی ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>