سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ آذر ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

حمایت انجمن سینمای جوان از برگزاری کارگاه‌های جشنواره خورشید

khorshid-javanan

انجمن سینمای جوانان ایران از برگزاری کارگاه‌های تخصصی بین المللی پنجمین جشنواره فیلم کوتاه مستقل خورشید حمایت می‌کند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره فیلم مستقل خورشید، طبق تفاهم نامه انجام شده بین مدیر انجمن سینمای جوانان ایران و دبیر جشنواره فیلم کوتاه مستقل خورشید، این انجمن از برگزاری کارگاه های تخصصی آموزشی این جشنواره حمایت می کند.

مهدی یارمحمدی دبیر جشنواره خورشید، گفت: با توجه به نگاه فرهنگی مدیران انجمن سینمای جوانان ایران به موضوع آموزش و تجربه گرایی، این تفاهم نامه با هدف ارج نهادن به دانش آکادمیک و گسترش نگاه تجربه گرایی فیلمسازان فیلم کوتاه کشور انجام شده است و طبق این تفاهمنامه هنرجویان انجمن سینمای جوانان ایران با شرایط ویژه ای می توانند در این کارگاه ها ثبت نام و شرکت کنند.

لازم به ذکر است که پنجمین جشنواره فیلم مستقل خورشید، با هدف ارتقای سطح دانش و آگاهی فیلمسازان فیلم کوتاه و مستند ایرانی بر اساس استانداردهای روز جامعه بین المللی و با تمرکز بر سینمای مستقل و تجربی، همزمان با برگزاری این جشنواره از ۲۲ الی ۲۵ دیماه سال جاری، ۷ کارگاه تخصصی آموزشی شامل: ۲ آتلیه و ۵ مستر کلاس، با حضور اساتید دانشگاه های پاریس (سوربن) و بروکسل و سینماگران برجسته بین المللی برگزار می کند.

کلیه علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت این جشنواره به نشانی www.khorshidfilmfestival.com از جزئیات بیشتر درباره برگزاری این کارگاه ها مطلع شوند و از طریق شماره های ۰۹۳۶۱۳۱۳۹۰۹ و ۶۶۷۰۳۳۸۶ نسبت به ثبت نام در این کارگاه ها اقدام نمایند.

«پنجمین جشنواره فیلم کوتاه مستقل خورشید» بعنوان رویداد ویژه سینمای مستقل تجربی در کشور، ۲۲ الی ۲۵ دی ماه سال جاری در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری در تهران برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>