سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ دی ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۱ ق.ظ چاپ مطلب

پیوستن بازیگر زن به شبکه ماهواره‌ای، اولین حاشیه جشنواره فجر امسال را رقم زد

nime-shab-etefagh-oftad

خبر پیوستن یکی از بازیگران فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» به شبکه ضداخلاقی جِم، این فیلم را تبدیل به اولین فیلم حاشیه‌دار جشنواره امسال کرد.

به گزارش سوره سینما، فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» به کارگردانی تینا پاکروان است که بعد از فیلم سینمایی «خانوم» که برای وی تجربه خوبی محسوب می شد قرار است در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر تجربه دیگری را برای خود رقم بزند و از همین ابتدای کار شاید می‌توان اولین حاشیه جشنواره فیلم فجر را حول محور این فیلم سینمایی یافت.

در این اثر سینمایی چند بازیگر شاخص و مخاطب پسند حضور دارند حامد بهداد و رویا نونهالی از این دست بازیگران هستند. البته سینا رازانی بازیگر شناخته شده تئاتر نیز در  این اثر سینمایی ایفای نقش کرده است.

گوهر خیراندیش، آتیلا پسیانی و ستاره اسکندری نیز دیگر بازیگران چهره آخرین فیلم تینا پاکروان هستند و در این بین می‌توان به کریم امینی و یسنا میرطهماسب نیز اشاره کرد.

اما بازیگری که در این فیلم سینمایی به احتمال زیاد در چند پلان حضور خواهد داشت امروز به مهم‌ترین چهره این فیلم تبدیل خواهد شد که شاید خود نیز در رویاهایش نمی‌دید که با وجود حضور بازیگرانی چون حامد بهداد و رویانونهالی او در صدر توجه قرار بگیرد.

رابعه اسکویی که این روزها خبر پیوستنش به شبکه ماهواره‌ای ضد اخلاق و ضد خانواده‌ای GEM TV سر و صدا به پا کرده است در این فیلم بازی کرده است.

او تلفنش را پاسخ نمی‌دهد و از دسترس نیز خارج است به نظر می‌رسد با حجم رسانه‌ها بعید است که این خبر به گوش این بازیگر نرسیده باشد و او می‌بایست در صورت خلاف بودن این خبر تکذیب آن را اعلام می‌کرد که اکر این کار را با تاخیری که صورت گرفته انجام دهد پر بی‌راه نگفته‌ایم که وی به دنبال خبرسازی بوده و یا از فضای موجود به نفع خود در حال بهره وری است.

به هر حال بازیگر دیگری به نام رابعه اسکویی طبق خبرها به یک شبکه ضد اخلاق و فرهنگی دیگری پیوسته است و گویا پا در مسیر چکامه‌چمن ماه که چندی پیش مسیر تهران GEM TV را طی کرده بود نهاده است. اما باید دید که برای این فیلم چه اتفاقی خواهد افتاد و با مشکل اکران مواجه خواهد شد یا خیر؟!

در چنین شرایطی می‌توانیم اولین حاشیه جشنواره را برای فیلمی در بخش سودای سیمرغ به اثر تینا پاکروان به نام «نیمه شب اتفاق افتاد» نسبت داد. متاسفانه گروهی با سلامت کارکرده‌اند و تلاش داشتند تا زحمتشان در مهم‌ترین رویداد سینمایی کشور دیده شود و در نهایت به اکران برسد که قطعاً تیم سازنده به حق نگران زحمت‌ها و شب بی‌خوابی‌های شان هستند که باید به دلیل یک اتفاقی که جدیدا مرسوم شده زیر علامت سوال برود. امید بر این است که با تدبیر درست این فیلم به درستی مسیر خود را طی کند.

منبع: فارس


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>