سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۲:۲۰ ب.ظ چاپ مطلب
ایوبی در دیدار با مدیران جشنواره بین المللی فیلم مقاومت:

کمک به اعتلای سینمای مقاومت وظیفه است

ayubi-khazayee

رئیس سازمان سینمایی به همراه محمد حیدری و سید مصطفی ابطحی با مدیران جشنواره بین المللی فیلم مقاومت دیدار کردند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی به همراه دبیر جشنواره فیلم فجر و مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری در دیدار با سردار جباری و آقایان نیرومند، محمدخزاعی دبیر جشنواره بین المللی فیلم «مقاومت» در جریان مسایل وامورات جشنواره بین المللی فیلم مقاومت قرارگرفته و بر همکاری همه جانبه سازمان سینمایی با جشنواره فیلم «مقاومت» تاکید کرد.

رییس سازمان سینمایی در این دیدار گفت که جشنواره فیلم «مقاومت» جشنواره مهم سینمایی برای پاسداشت حریم حرمت مدافعان انقلاب و نظام اسلامی است و همه دوستداران تعالی نظام و انقلاب اسلامی وظیفه قلبی خود می دانند که با مشارکت در این جشنواره سهمی در به تصویر کشیدن هنرمندانه حماسه دفاع ملت ایران داشته باشند.

در این دیدار که محمد حیدری دبیر جشنواره فیلم فجر و سیدمصطفی ابطحی مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری نیز حضور داشتند مقرر شد با حضور مدیران سازمان سینمایی جشنواره ای درخور نام بلند دفاع مقدس ملت ایران برگزار شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>