سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۸ خرداد ۱۳۹۵ در ۲:۴۰ ب.ظ چاپ مطلب

ثبت تصویری خاطرات پدران و مادران شهدا با دوربین‌های خانگی و موبایل/ ۲۰ خرداد مهلت تحویل آثار

moghavemat-fest

ستاد برگزاری چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در اقدامی هدفمند به منظور گردآوری و ثبت تصویری خاطرات و دلگفته‌های خانواده‌های شهیدان بویژه پدران و مادران شهدا و تهیه گنجینه‌های غنی، معنوی و ارزشمند و حفظ، ثبت و ضبط یاد و خاطره این عزیزان اقدام به برگزاری مسابقه نموده است.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، این بخش که تاکنون با استقبال سینماگران و علاقمندان روبرو شده در قالب دو بخش (حرفه‌ای و مردمی) طراحی شده است. در بخش حرفه‌ای فیلمسازان حرفه‌ای حوزه سینما و در بخش مردمی هم همه علاقمندان( پیر و جوان- کوچک و بزرگ- روستایی و شهری) با هر گونه امکان ثبت و تصویر(مویابل- دوربین‌های غیرحرفه‌ای) می‌توانند با موضوع پدران و مادران شهید فیلم بسازند.

لازم به ذکر است که بخش جلوه‌گاه نور جشنواره مقاومت هر دوره بر اساس مصوبه شورای سیاستگذاری به موضوع خاص اختصاص می‌یابد که در این دوره ویژه مستندهای مرتبط با مادران و پدران شهداست.

بی‌تردید نقش و جایگاهی که این عزیزان در تربیت و پرورش اسطوره‌های نظام و شهدا داشته‌اند قابل وصف نیست. پیش‌بینی بخشی به این موضوع کمک می‌کند تا شناخت جامعه نسبت به نقش این عزیزان- سبک وشیوه‌های تربیتی- الگوهای رفتاری و کانون‌های عاطفی بیشتر و افزون‌تر شود.

علاقمندان جهت شرکت در این بخش تا بیستم خرداد ماه فرصت دارند آثارشان را به نشانی دبیرخانه: تهران– خیابان سمیه – خیابان خاقانی– کوچه طبرسی- پلاک ۶ – واحد ۲ تحویل نمایند. ضمنا، علاقمندان جهت به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های ۸۸۸۲۶۲۹۶- ۸۸۸۲۶۳۷۵ تماس حاصل نمایند. همچنین، اطلاعات تکمیلی روی سایت جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به آدرس : moqavematfilmfest.ir قرار دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>