سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳ شهریور ۱۳۹۵ در ۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

میگل لیتین: برای امام خمینی(ره)، از صمیم قلب احترام قائلم

miguel-litin

میگل لیتین پس از حضور در جماران گفت: من از زمانی که امام خمینی(ره) در فرانسه حضور داشتند و انقلاب ایران را رهبری می‌کردند، اخبارشان را پیگیری می‌کردم و الان از صمیم قلب، برای ایشان احترام قائل هستم.

به گزارش سوره سینما ، «میگل لیتین»، فیلمساز مطرح ضدکودتای شیلیایی که به عنوان میهمان ویژه سومین دوره بخش بین الملل جشنواره مردمی فیلم عمار با حضور در جماران، به مقام امام خمینی(ره) ادای احترام کرد.

«میگل لیتین» در این بازدید اظهار داشت: من از زمانی که امام خمینی(ره) در فرانسه حضور داشتند و انقلاب ایران را رهبری می‌کردند، اخبارشان را پیگیری می‌کردم و الان از صمیم قلب، برای ایشان احترام قائل هستم.

وی با بیان این که از حضور در جماران که زمانی امام خمینی(ره) در آن سکونت داشتند، احساس عجیبی دارم، گفت: دعوت جشنواره مردمی فیلم عمار، مرا شگفت زده کرد، به همین دلیل، بلافاصله این دعوت را پذیرفتم و واقعا خوشحال هستم که در ایران حضور دارم.

این فیلمساز شیلیایی در حاشیه این بازدید در حالی که تعدادی از خبرنگاران حاضر قصد گفت‌وگو با وی را داشتند، حاضر نشد به دلیل احترامی که برای امام خمینی(ره) قائل بود در جایی مصاحبه کند که زمانی ایشان حضور و زندگی می کردند لذا مصاحبه وی با رسانه های تصویری حاضر در این مکان بعد از بازدید وی از جماران صورت گرفت.

وی که پس از بازدید در بازار بزرگ تهران حضور پیدا کرد، با ابراز رضایت از کیفیت اجناس ایرانی گفت: ما در شیلی مثل اجناس و پوشاکی که در ایران تولید می‌شود نداریم و خودم برای تهیه برخی پوشاک به امریکا می روم.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>