سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۴ مهر ۱۳۹۵ در ۲:۱۹ ب.ظ چاپ مطلب

اعلام برنامه نمایش سومین روز جشنواره فیلم مقاومت

moghavemat-poster

برنامه نمایش‌ سومین روز چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت اعلام شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، برنامه نمایش فیلم‌های بخش مسابقه ایران، مسابقه پویانمایی، مسابقه فیلم‌های مستند ایران و مسابقه کوتاه، مستند، پویانمایی بین‌الملل، روز دوشنبه ۵ مهرماه بدین شرح است:

پردیس ملت-سالن یک مسابقه پویانمایی و ایران:

سانس اول ساعت ۱۶:۳۰ – مسابقه پویانمایی: پویانمایی سینمایی «فرزندان آفتاب» به کارگردانی مسعود حمزه ای و علی احمدی

سانس دوم ساعت ۱۸:۴۵ مسابقه ایران: فیلم سینمایی «تگرگ و آفتاب» به کارگردانی رضا کریمی

سانس سوم ساعت ۲۱:۳۰ جلوه گاه نور: فیلم های: مادر_ اصغر بختیاری، سادات خانم_ حمید امینی، چلچراغ_ علیرضا فرد، گل نساء_ صغری مرادی، حکایت شیرین_ بهرام شعبانی، مرغابی‌های امام زمان (عج)_ ابوالفضل گلفام

پردیس ملت- سالن دو مسابقه ایران و بین‌الملل:

سانس اول ساعت  ۱۵ مسابقه بین الملل: فیلم سینمایی «شهید» به کارگردانی عبدالعلیم طاهر از عراق

سانس دوم ساعت ۱۷ مسابقه ایران: فیلم سینمایی «عین شین قاف» به کارگردانی قاسم جعفری

سانس سوم ساعت ۱۹ مسابقه بین‌الملل: فیلم سینمایی «فانی و از هم گسیخته» به کارگردانی نجدت انزور از کشور سوریه

سانس چهارم ساعت ۲۱ مسابقه ایران: فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا

پردیس ملت سالن چهار – مسابقه فیلم‌های مستند ایران:

سانس اول ساعت ۱۵: «مثل پروانه عاشق»به کارگردانی مهدی میر تیموری، «از پیله تا پرواز» به کارگردانی محمدعلی یزدان پرست و «عروج بی خروش» به کارگردانی امیر مهریزدان

سانس دوم ساعت ۱۷: «نشانی» به کارگردانی اصغر بختیاری، «خاک تشنه» به کارگردانی محمدعلی شعبانی و «نسل سوم» به کارگردانی محمدعلی رخشانی صابر

سانس سوم ساعت ۱۹: «وطن مادر من» به کارگردانی محمدعلی رخشانی صابر، «۷۴» به کارگردانی سیدستار چمنی گل و «با مرگ زندگی» به کارگردانی وحید فراهانی

سانس چهارم ساعت ۲۱: «آنجا کربلا شد» به کارگردانی محسن جهانی و محسن عقیلی و «آ ۱۵۷» به کارگردانیبهروز نورانی پور

پردیس ملت سالن پنج مسابقه کوتاه، مستند و پویانمایی بین‌الملل:

ساعت ۱۵ در این سالن کنفرانس مهمانان خارجی برگزار شد.

سانس اول ساعت ۱۶:۳۰- کوتاه و پویانمایی خارجی: صراط (ترکیه)، طعم زندگی (عراق)، ابرمرد عراقی (عراق)، هسته زیتون (مصر)، دیوار (رومانی)، هشدار ۳ دقیقه ای (انگلستان)، بازی جنگ (لهستان)، تو آمریکایی نیستی (افغانستان).

سانس دوم ساعت ۱۸:۳۰ کوتاه ایرانی: «قضاوت» محمد اسفندیاری، «خوابی» آذر خرم، «دیوار کشی» احمد تیموری، «کچ» مهرداد حسنی، «خانه » رضا زهتابچیان   ، « ننه هما » داود جلیلی ، « ملاقات شیشه‌ای » یوسف حاتمی‌کیا ، « دایو » حسین دارابی

سانس سوم ساعت ۲۰:۳۰ مستند خارجی: « جنگ پیرامون ما  »به کارگردانی عبدالله اومیش از کشور آمریکا و « شجایا » به کارگردانی محمد المغنی از فلسطین

لازم به ذکر است، دومین کارگاه آموزشی تخصصی «سینمای مقاومت» با حضور «دکتر حبیب احمدزاده» فیلم نامه نویس و استاد دانشگاه با موضوع «فلیم نامه نویسی» برگزار می‌شود. این کارگاه در دو کلاس، در کلاس اول ساعت ۸:۴۵ تا ۱۰:۳۰ با عنوان درس «چگونه دیدن» و کلاس دوم ساعت ۱۰:۴۵ تا ۱۲:۳۰ با عنوان درس «فرق آئین و نمایش» روز دوشنبه ۵ مهرماه در سالن شماره سه پردیس ملت برپا خواهد شد. کارگاه‌های آموزشی تخصصی«سینمای مقاومت» به هنرجویان داخلی و خارجی اختصاص دارد.

گفتنی است چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با شعار «تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی» به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس تا ۹ مهرماه در پردیس سینمایی ملت برپاست.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>