سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۵:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب
به احترام ماه محرم و در اعتراض به دانلودهای غیرقانونی؛

توزیع قسمت دوم «با من خوش میگذره» به تعویق افتاد

ba-man-khosh-migzare

در حالی که قرار بود توزیع قسمت دوم «با من خوش میگذره» با میزبانی حسام لرنژاد از هفته جاری آغاز شود،سازندگان با پوزش از تماشاگران مجموعه و بنا به دلایلی آنرا به تعویق انداختند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی مجموعه، توزیع قسمت دوم مجموعه  کمدی «با من خوش میگذره» به احترام فرا رسیدن ماه محرم به تعویق افتاد.سازندگان همچنین اعلام کرده اند از این طریق قصد دارند فریاد اعتراض خود را نسبت به دانلودهای غیرقانونی و اقدام بی محابای بیش از ۱۵۰ سایت در انتشار لینک دانلود قسمت اول مجموعه بدون اجازه سازندگان، به گوش مسئولان برسانند.متاسفانه برخی از این سایتها حتی دارای مجوز هم هستند و موجب می شوند سایتهای غیرقانویی راحت تر به این کار اقدام کنند.

مرتضی آتش زمزم کارگردان و تهیه‌کننده «با من خوش میگذره» با اعتراض به همراهی برخی سایتهای دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در همراهی با قاچاقچیان محصولات فرهنگی، از مراجع قانونی خواست تا به حقوق برنامه سازان و تولیدکنندگان محتوا رسیدگی کنند.

سازندگان این مجموعه ویدئویی اخیرا به دادسرای فرهنگ و رسانه از آپارات و دیگر سایتهایی که مجموعه «با من خوش میگذره» را به صورت غیر قانونی در فضای مجازی منتشر می کنند، شکایت کرده اند.

یادآور می شود؛امیرحسین صدیق،خواننده پاپ حسام لرنژاد و مهران غفوریان در مجموعه «با من خوش میگذره!» در سفری ماجراجویانه ، توریستی در لبنان رقابت کرده اند که قسمت نخست آن یک ماه پیش توزیع شد.توزیع قسمت دوم این مجموعه به پس از ایام عزاداری موکول شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>