سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۶ آذر ۱۳۹۵ در ۴:۳۳ ب.ظ چاپ مطلب

فیلم سینمایی «نفس» نیم میلیاردی شد

nafas-bs

فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار پس از ۱۶ روز اکران در سینماهای سراسر کشور نیم میلیاردی شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی فیلم «نفس»، تازه ترین اثر سینمایی نرگس آبیار، علی رغم نداشتن حمایت های لازم در جهت تبلیغات مناسب از سوی نهادهای فرهنگی، پس از ۱۶ روز اکران در سینماهای سراسر کشور نیم میلیاردی شد.

نیم میلیاردی شدن این فیلم سینمایی در حالی اتفاق افتاد که اکران این فیلم با در اختیار داشتن ۱۷ سالن سینما آغاز شد و در طول ۱۶ روز نمایش و در پی استقبال مخاطبان سینمای ایران، فروش این فیلم ۵۶۵ میلیون تومان بوده است.

استقبال از فیلم سینمایی «نفس» در حالی است که تیزرهای اندکی از صدا و سیما پخش شده و از جهت تبلیغات محیطی نیز از سوی شهرداری حمایت های لازم را کسب نکرده است.

فیلم سینمایی «نفس»، به کارگردانی نرگس آبیار ساخته شده است و شرکت نورتابان، محمد حسین قاسمی و ابوذرپور محمدی تهیه کنندگان این اثر سینمایی هستند.

این فیلم در تازه ترین حضور بین المللی خود نامزد بهترین فیلم نوجوانان در جشنواره آسیاپاسفیک بوده و همچنین در بخش اصلی مسابقه جشنواره شب های سیاه تالین  نیز حضور دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>