سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ دی ۱۳۹۵ در ۲:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

آثار برگزیدگان دومین سوگواره فرهنگی و هنری عبرات منتشر می‌شود

abarat poster

بنا بر اعلام دبیرخانه دومین سوگواره عبرات آثار برگزیدگان بخش‌های مختلف این رویداد در کتاب‌های جداگانه ای به چاپ می رسد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری دومین سوگواره عبرات؛ در آستانه معرفی برگزیدگان دومین سوگواره فرهنگی و هنری عبرات، انتشارات مربوط به این رویداد اعلام شد.

در قالب بخش انتشارات این سوگواره تمامی عکس های راه یافته به مرحله نهایی داوری، اشعار منتخب، مقالات علمی، نثرهای ادبی هر یک در کتاب های جداگانه ای بعد از پایان برگزاری دومین دوره سوگواره عبرات در ۴ کتاب منتشر خواهد شد. همچنین پنجمین کتاب این سوگواره آثار منتخبی از سایر بخش ها که قابلیت چاپ و عرضه را داشته باشند، در بر می گیرد.

گفتنی است دومین سوگواره عبرات امسال در ۱۰ بخش شعر، نثرادبی، عکس، نماهنگ، نقاشی، تصویرسازی و کاریکاتور، فیلم و مستند، مقالات علمی، نگارگری و تولیدات رادیویی برگزار می شود. این رویداد فرهنگی و هنری با اضافه شدن سه بخش جدید تصویرسازی و کاریکاتور، نگارگری و نقاشی در سال کار خود را دنبال و به دریافت حدود ۳۰۰۰ اثر در بخش های نامبرده اقدام کرده است.

همچنین شرکت ۵۰۰ اثر از بیش از ۳۰ ملیت در این سوگواره به بین المللی شدن بازتاب هنری پیاده روی اربعین حسینی منجر شده است.

دومین سوگواره فرهنگی هنری عبرات که به همت ستاد مرکزی اربعین برگزار می شود، با برگزاری مراسم اختتامیه در تاریخ ۶ بهمن ماه در تالار وزارت کشور برگزیدگان خود را در بخش های مختلف معرفی خواهد کرد. بدین ترتیب سه نفر برگزیده در هر بخش جایزه نقدی و لوح تقدیر دریافت کرده و دو نفر نیز شایسته تقدیر شناخته می شوند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>