سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۱ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۱ ق.ظ چاپ مطلب
سازمان سینمایی حوزه هنری برگزار می‌کند:

نظرسنجی گسترده آنلاین از مخاطبان جشنواره فیلم فجر با قرعه‌کشی روزانه

nazarsanji---2

سازمان سینمایی حوزه هنری همزمان با سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، اقدام به برگزاری نظرسنجی گسترده از مخاطبان می‌نماید.

به گزارش سوره سینما، روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری با اعلام این خبر افزود:  فرایند برگزاری نظرسنجی در پنج سینمای حوزه هنری در شهر تهران (شامل سینماهای آزادی، بهمن، سپیده، پیروزی و استقلال) به شکل دستی و حضوری به انجام می‌رسد. همچنین، این نظرسنجی با همکاری سایت آنونس (مرجع اطلاع رسانی سینمای ایران و جهان به آدرس Anoons.ir) به صورت آنلاین نیز برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند در این نظرسنجی از طریق سایت آنونس یا اپلیکیشن موبایل آنونس شرکت کنند.

بر پایه این خبر؛ این نظرسنجی از دو قسمت تشکیل شده است که بخش اول، به بررسی نظرات مخاطبان جشنواره در خصوص فضای کلی سینمای کشور می‌پردازد. در بخش دوم علاقمندان می‌توانند به تفکیک فیلم‌ها نظرات خود را در خصوص هر فیلم اعلام کنند. این نظرسنجی یکی از روش‌های بازخوردگیری دفتر بهره وری و توسعه سازمانی معاونت سینمایی حوزه هنری است که قرار است هر سال در ایام جشنواره فیلم فجر به اجرا درآید.

در این خبر آمده است: هر روز از بین شرکت کنندگان در نظرسنجی، قرعه کشی شده و به برندگان دو سکه نیم بهار آزادی تعلق می‌گیرد. طبیعی است که افراد می‌توانند به تعداد فیلم‌هایی که در جشنواره دیده‌اند و در نظرسنجی آن فیلم‌ها شرکت کرده‌اند، شانس بیشتری در قرعه کشی داشته باشند.

اسامی برندگان قرعه کشی‌ها در انتهای جشنواره در همین سایت اطلاع‌رسانی خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>