سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ بهمن ۱۳۹۵ در ۲:۱۲ ب.ظ چاپ مطلب

انتشار فراخوان ثبت نام در رویداد بزرگ «تکانه»/ ایده‌های نو و خلاق به اشتراک گذاشته می‌شوند

Tekaneh

فراخوان ثبت نام رویداد «تکانه» که با حضور ٩٠ چهره برجسته در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سلامت و کارآفرینی در اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود، منتشر شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری رویداد «تکانه»، این رویداد که با هدف انتقال و توسعه کاربردی ایده های نو و خلاقانه، اسفندماه سال جاری در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می شود، از تمامی دانشجویان و افراد علاقه مند به شرکت در این مجموعه همایش های موضوعی دعوت به حضور می کند.

رویداد «تکانه» متشکل از چهار بخش موضوعی «تکانه کارآفرینی و کسب و کار»، «تکانه هنر»، «تکانه پزشکی و سلامت» و «تکانه اقتصاد، توسعه و جامعه شناسی» با سخنرانی ١۵ سخنران برجسته در هر بخش و همچنین رویداد «تکانه ویژه» شامل سخنرانی ٣٠ فرد برجسته در موضوعات گوناگون اجتماعی، فرهنگی، علمی و … است. بدین ترتیب هر سخنران موظف است طی یک سخنرانی جذاب ٢٠ دقیقه ای به سبک تد (ted)، ایده ها، تجربیات و دانسته های خود را به مخاطبان و دانشجویان انتقال دهد. هنرمندان، مسئولان ارشد دولتی، کارآفرینان برجسته و موفق و برخی از چهره های اجتماعی و فرهنگی و نمایندگان حوزه سلامت مهمان رویداد بزرگ تکانه به همت جمعی از نخبگان و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف خواهند بود.

شرکت کنندگان در این رویداد می توانند تا ۳۰ بهمن ماه در همه بخش های این رویداد ثبت نام کرده یا به طور مجزا در تکانه های مورد نظر اعلام حضور نمایند. همچنین شرکت در این رویداد برای عموم مردم از سنین، تحصیلات و گروه های مختلف آزاد است. اطلاعات تکمیلی درباره کیفیت برگزاری این رویداد بزرگ و ایرانیزه شده از طرح موفق کانادایی در سایت www.takaane.ir موجود است.

گفتنی است؛ تد یک مجموعه همایش جهانی است که توسط بنیاد Sapling که سازمانی غیرانتفاعی خصوصی است، با شعار «ایده‌ها ارزش گسترش دارند»، هر ساله در شهر ونکوور  در کانادا و  برخی مناطق دیگر دنیا برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>