سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱:۰۸ ب.ظ چاپ مطلب

سکانس پایانی مجموعه «عاشقانه» بزودی مقابل دوربین می‌رود

asheghaneh

منوچهر هادی کارگردان «عاشقانه» از تصویربرداری سکانس پایانی این مجموعه در روزهای پیش رو خبر داد.

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، منوچهر هادی کارگردان مجموعه «عاشقانه» درباره وضعیت تصویربرداری این پروژه گفت: طی یکی دو روز گذشته قسمت های مربوط به حسین یاری، فرزاد فرزین و ساره بیات در این پروژه تصویربرداری شد و این سه بازیگر نیز بازی شان به طور کامل به پایان رسید. تا آخرین روز تصویربرداری بازی محمدرضا گلزار، هومن سیدی و سارا رسول زاده ادامه خواهد داشت و سکانس پایانی نیز با حضور این بازیگران مقابل دوربین خواهد رفت.

وی افزود: پس از وقفه کوتاهی که در تصویربرداری به وجود آمد خوشبختانه با همراهی صمیمانه بازیگران، سرمایه گذاران و عوامل پشت دوربین، این وقفه جبران شد و در نهایت مشکلی نیز برای توزیع قسمت های آینده مجموعه وجود نخواهد داشت.

هادی در پایان گفت: تمامی عوامل پروژه «عاشقانه» تلاش کردند تا اثری درخور مخاطب تولید کنند و خوشبختانه با بازخوردهایی که تاکنون نسبت به مجموعه داشتیم اکثر مخاطبان از محتوا و بازی بازیگران رضایت کامل داشتند که این جای خوشحالی دارد. با این حال امیدوارم مخاطبان تا قسمت پایانی «عاشقانه» همراه ما باشند و از اتفاقات غافلگیر کننده ای که تا قسمت ١۵ مجموعه رخ می دهد لذت ببرند.

محمدرضا گلزار، ساره بیات، بهاره کیان افشار، فرزاد فرزین، حمیدرضا پگاه، شمسی فضل اللهی، علیرضا سوزنچی، علیرضا زمانی نسب، (با هنرمندی) حسین یاری، پانته آ بهرام، مسعود رایگان و هومن سیدی، (با حضور افتخاری) یکتا ناصر و  (با معرفی) سارا رسول زاده و (با حضور) مهناز افشار در نقش گیسو بازیگران اصلی «عاشقانه» هستند.

هومن کبیری و مهدی گلستانه تهیه کنندگان و محمد رضا نادری و میلاد علینقی سرمایه گذاران این مجموعه هستند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>