سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۰ مرداد ۱۳۹۶ در ۹:۳۲ ق.ظ چاپ مطلب

رونمایی از «بیست و یک روز بعد» با استقبال بی‌نظیر مخاطبان در جشنواره فیلم شهر

eftetah-21rooz1

مراسم رونمایی از فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» ساخته سیدمحمدرضا خردمندان در نخستین روز از ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر برگزار شد.

به گزارش سوره سینما، مراسم رونمایی فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه و با اجرای مژده لواسانی در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

محمدرضا خردمندان و محمدرضا شفاه روی صحنه رفتندو خردمندان ضمن عرض خیر مقدم عنوان کرد: فرصتی شد که یک بار دیگر دور هم جمع شویم و من در کنار عوامل دوست داشتنی بیست و یک روز بعد باشم و از آن‌ها تشکر کنم.

eftetah-21rooz5

او در ادامه اظهار کرد: در روزهای جشنواره فیلم فجر اثر ما دیده نشد و هضم اتفاق‌ها هم برای‌مان سخت بود و تنها کسی که در آن زمان من را آرام کرد، آقای موئینی بود که دلم می‌خواهد از همین‌جا او را تشویق کنی.

خردمندان همچنین افزود: این جنس از فیلم‌ها در سینمای کشور در حال انقراض است و اگر از آن‌ها حمایت نشود، کاملا از بین می‌رود. همین‌جا از شما می‌‌خواهم اگر بعد از دیدن فیلم آن را دوست داشتید، مبلغ آن شوید؛ چون ما هم امکانات زیادی برای تبلیغات نداریم.

eftetah-21rooz4

خردمندان در انتهای صحبت‌ّهایش نیز گفت:همینجا می‌خواهم از همه کسانی که در ساخت فیلم همراهی کردند تشکر کنم، حتی از آن‌هایی که برای ساخته نشدن و دیده نشدن فیلم هم کمک کردند، تشکر می‌کنم.

شفاه نیز با ابراز خوشحالی از استقبال زیاد از اکران افتتاحیه فیلم در جشنواره شهر عنوان کرد: باید از سازمان سینمایی و حوزه هنری تشکر کنم و بگویم که اگر حمایت‌های آقای حمزه‌زاده نبود این فیلم هم ساخته نمی‌شد و امیدواریم اثری ماندگار باشد.

eftetah-21rooz2

در ادامه مراسم ساره بیات روی صحنه حضور پیدا کرد و گفت: بعد از اینکه فیلم ساخته شد، به آقای خردمندان گفتم که این فیلم راه خودش را پیدا می‌کند و خوشحالم که این اتفاق برایش افتاد و امیدوارم شما هم از کارهای شریفی مانند «بیست و یک روز بعد» لذت ببرید و آن‌ها راحمایت کنید.

eftetah-21rooz6


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>