سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳ مهر ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۰ ق.ظ چاپ مطلب

مستند پاسدار شهید حمله تروریستی مجلس ساخته می‌شود

javad-teymoori

تصویربرداری ساخت مستند شهید جواد تیموری که در حمله تروریستی به مجلس به شهادت رسید، شروع شده و تا آذر ماه آماده نمایش می‌شود.

به گزارش سوره سینما، یوسف نادری‌منش، از مستندسازان کشور در سخنانی درباره شروع تولید مستندی درباره شهید جواد تیموری، شهید حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور ساخت این مستند تمامی اطلاعات مربوط به شهید تیموری و برادر شهیدش را از فضای مجازی، تلویزیون و… جمع‌آوری کردیم، جلساتی را هم با خانواده این شهیدان گرفتیم، به همین دلیل، به اطلاعات نسبی از این شهیدان و سبک زندگی آنها دست پیدا کردیم.

این مستندساز ادامه داد: به دلیل اهمیت کار و هم‌چنین برای استفاده بهینه از جلسات، مصاحبه‌هایی هم با خانواده شهید جواد تیموری برای استفاده در مستند گرفتیم، البته دیگر آرشیوهای موجود درباره این شهید هم در اختیار ما قرار می‌گیرد.

نادری منش خاطرنشان کرد: با دوستان نزدیک شهید تیموری و بچه‌های مسجد قمر بنی هاشم هم که شهید تیموری از اعضای فعال آن بود، گفتگوهایی ضبط کردیم، همچنین طبق برنامه‌ریزی با چند نفر از دوستان شهید که مدافع حرم هم هستند، مصاحبه‌هایی می‌گیریم.

وی با بیان اینکه مستند شهید جواد تیموری، نهایتا اوایل آذر ماه آماده می‌شود، یادآور شد: در حال حاضر، کار تصویربرداری آغاز شده است و پیش‌بینی می‌کنیم این مرحله حدود دو ماه زمان ببرد که بعد از آن، تدوین اثر را شروع می‌کنیم.

گفتنی است شهید جواد تیموری، پاسداری است در جریان حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی در ۱۷ خرداد ماه سال جاری به شهادت رسید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>