سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ بهمن ۱۳۹۶ در ۳:۱۵ ب.ظ چاپ مطلب

بازپخش آخرین قسمت از برنامه «کتاب باز» همراه با پشت صحنه

ketab-baz

این هفته آخرین قسمت از برنامه «کتاب باز» روی آنتن شبکه نسیم رفت که امشب ۲۸ بهمن بازپخش این قسمت ساعت ۲۰ روی آنتن می رود.

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه ای برنامه کتاب باز، این برنامه که هر شب با اجرای سروش صحت روی آنتن شبکه نسیم می رفت به پایان رسید.

امشب ۲۸ بهمن ساعت ۲۰ آخرین قسمت از این برنامه روی آنتن می رود و جمعی از مهمانان گذشته این برنامه مهمان سروش صحت هستند و از خاطرات خود و حضورشان در «کتاب باز» و کتاب هایی که مردم در این چند وقت خواسته اند به آنها معرفی کنند می گویند.

برنامه «کتاب‌باز» با تهیه‌کنندگی محمدرضا رضاییان و سردبیری افشین صادقی‌زاده روی آنتن رفت. این برنامه تلاش داشت با نگاه و رویکرد متفاوتی سراغ ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی برود و هر بار در گفت‌وگو با مهمان برنامه از دنیای کتاب‌ها سخن بگوید.

در قسمت‌های پیشین این برنامه مهمانانی همچون برانکو ایوانکوویچ، رضا امیرخانی، مجتبی جباری، مسعود ده‌نمکی، حبیب احمدزاده، حمید داوودآبادی، سیدمهدی شجاعی، مجتبی جباری، وحید یامین‌پور و… حضور یافتند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>