سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۰ خرداد ۱۳۹۷ در ۴:۴۵ ب.ظ چاپ مطلب

برنامه تلویزیونی «پرانتز باز» به سراغ «نوجوانانِ کار» می‌رود

parantez-baz

عضو هیأت امنای انجمن حمایت از کودکان کار در برنامه این هفته «پرانتز باز» از ابعاد مختلف «نوجوانانِ کار» سخن می‌گوید.

به گزارش سوره سینما، بیستمین قسمت از برنامه ی «پرانتز باز» با نگاهی به موضوع «نوجوانانِ کار» به گفتگو با قاسم حسنی عضو هیأت امنای انجمن حمایت از کودکان کار می پردازد. در این گفتگو محورهایی همچون «وضعیت نوجوانان کار»، «وضعیت تحصیلی نوجوانان کار» «دلایل روی آوری به کار و ترک تحصیل» «مشکلات نوجوانان کار» مورد ارزیابی قرار می گیرد.

گزارش میدانی این قسمت در سطح شهر با نوجوانان کار و مردم در این خصوص گفتگو می کند.

پرانتز باز برنامه ای است با رویکرد بررسی اخبار نوجوانان که به صورت هفتگی با اجرای محمودرضا قدیریان و چهار دبیرخبر نوجوان هر هفته جمعه ها ساعت ۱۷ روی آنتن شبکه امید می رود.

در این برنامه علاوه بر بخش گفتگو با مهمانان و گزارش میدانی که به گفتگو با نوجوانان درباره موضوع اصلی برنامه می پردازد، بخش دیگری در نظر گرفته شده که نوجوانان سنین ۱۳ تا ۲۰ سال می توانند به عنوان خبرنگار افتخاری با برنامه همکاری داشته و گزارش های تصویری و ویدئویی خود را برای پخش، به برنامه ارسال کنند.

عوامل تولید این برنامه عبارت اند از: تهیه کننده: محمود فلاح پرویزی، مدیر تولید و جانشین تهیه کننده : سعید احمدی، سردبیر: حسین شکیب راد، کارگردان: بهرام امانی. اجرا: محمودرضا قدیریان، محسن محبی، سید ابوالفضل سیروس نژاد، ساناز احسانی و زهرا محبوب.

مخاطبان این برنامه می توانند کانال پرانتز باز را در پیام رسان سروش و بله با آدرس @omidtv_parantezbaz و در اینستاگرام با نشانی parantezbaz_tv دنبال کنند.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>