سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۵ تیر ۱۳۹۷ در ۵:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

برنامه «پرانتز باز» این هفته مساله «انتخاب رشته» را بررسی می‌کند

parantez-baz

مهندس عبدی مشاور تحصیلی و کارشناس آموزش دانشگاه امیرکبیر در برنامه این هفته «پرانتز باز» از ابعاد مختلف «انتخاب رشته تحصیلی» سخن می گوید.

به گزارش سوره سینما، بیست و پنجمین قسمت از برنامه ی «پرانتز باز» با نگاهی به موضوع «انتخاب رشته تحصیلی» به گفتگو با مهندس عبدی، مشاور تحصیلی و کارشناس آموزش دانشگاه امیرکبیر می پردازد. در این گفتگو محورهایی همچون «چگونگی انتخاب رشته صحیح» «نقش خانواده، جامعه و مدرسه در انتخاب رشته دانش آموزان برای ورود به دانشگاه»، «عدم تناسب رشته های تحصیلی و مشاغل موجود در بازار کار» و «دلایل استقبال از رشته های تجربی و پزشکی» مورد ارزیابی قرار می گیرد.

پرانتز باز برنامه ای است با رویکرد بررسی اخبار نوجوانان که به صورت هفتگی با اجرای محمودرضا قدیریان و چهار دبیرخبر نوجوان هر هفته جمعه ها ساعت ۱۷ روی آنتن شبکه امید می رود.

در این برنامه علاوه بر بخش گفتگو با مهمانان و گزارش میدانی که به گفتگو با نوجوانان درباره موضوع اصلی برنامه می پردازد، بخش دیگری در نظر گرفته شده که نوجوانان سنین ۱۳ تا ۲۰ سال می توانند به عنوان خبرنگار افتخاری با برنامه همکاری داشته و گزارش های تصویری و ویدئویی خود را برای پخش، به برنامه ارسال کنند.

مخاطبان این برنامه می توانند با شماره ۰۹۰۳۶۸۸۳۲۰۲ در پیام رسان بله و سروش با روابط عمومی برنامه در تماس باشند و در اینستاگرام صفحه ی پرانتز باز را با نشانی parantezbaz_tv دنبال کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>