سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

logotext
تاریخ انتشار:۱۳ مرداد ۱۳۹۷ در ۳:۴۵ ب.ظ چاپ مطلب

علی سلیمانی روی صندلی علم سنج برنامه «چرخ»

charkh soleimani

علی سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون به باورهای رایج بین مردم در برنامه «چرخ» پاسخ می‌دهد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی برنامه چرخ، در فصل جدید برنامه «چرخ» که از ۱۶ تیر ماه با تیم جدید پخش آن آغاز شده است. یکی از آیتم‌های این برنامه با عنوان «صندلی علم‌سنج»، در گفت‌وگو با هنرمندان و سلبریتی‌ها هفت باور رایج بین مردم را بررسی می‌کند که امشب (۱۳ مرداد )  علی سلیمانی  مهمان صندلی علم سنج این برنامه است.

بنابراین گزارش، در بخش کارشناسی برنامه امشب، دکتر ایمان افتخاری، عضو هیئت مدیره آی‌پی‌ام معاون ریاضی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی به موضوع  مدارس تیزهوشان و حواشی امتحان اخیر سمپاد می پردازد.

در بخش «اتاق دانشمند» برنامه این هفته، دوربین برنامه «چرخ» به سراغ به سراغ اتاق و فضای زندگی مهندس دشتبان، بزرگترین جوینده سنگواره در ایران معروف به  شکارچی سنگواره‌ها رفته است.

همچنین «۷ خبر» با اجرای ژورنالیست‏‌های علمی و «علم به زبان ساده» از بخش‌های دیگر این مجله علمی است.

«چرخ» به تهیه کنندگی الهه بهبودی و سردبیری محمد جباری به صورت هفتگی شنبه ها ساعت ۲۱:۲۰ با اجرای محمدرضا مقدسیان و حسین فروتن از شبکه چهار سیما پخش می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>