سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

logotext
تاریخ انتشار:۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در ۹:۱۰ ق.ظ چاپ مطلب

بررسی الگو پذیری از سبک زندگی دفاع مقدس در برنامه «پرانتز باز»

parantez-baz

سردار محمداسماعیل کوثری با حضور در برنامه «پرانتز باز» به ارزیابی مسأله «نوجوانان، سبک زندگی و الگو پذیری» می پردازد.

به گزارش سوره سینما، چهل و چهارمین قسمت از برنامه ی «پرانتز باز» مصادف با هفته دفاع مقدس در گفتگو با سردار محمد اسماعیل کوثری جانشین قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به بررسی مسأله «نوجوانان، سبک زندگی و الگو پذیری» می پردازد.

پرانتز باز برنامه ای است با رویکرد بررسی اخبار نوجوانان که به صورت هفتگی با اجرای محمودرضا قدیریان و فاطمه رضا پور و شش دبیر خبر نوجوان در روزهای دوشنبه و پنج شنبه ساعت ۱۷ روی آنتن شبکه امید می رود.

در این برنامه علاوه بر بخش گفتگو با مهمانان و گزارش میدانی که به گفتگو با نوجوانان درباره موضوع اصلی برنامه می پردازد، بخش دیگری در نظر گرفته شده که نوجوانان سنین ۱۳ تا ۲۰ سال می توانند به عنوان خبرنگار افتخاری با برنامه همکاری داشته و گزارش های تصویری و ویدئویی خود را برای پخش، به برنامه ارسال کنند.

مخاطبان این برنامه می توانند با شماره ۰۹۰۳۶۸۸۳۲۰۲ در پیام رسان بله و سروش با روابط عمومی برنامه در تماس باشند و در اینستاگرام صفحه ی پرانتز باز را با نشانی parantezbaz_tv دنبال کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>