سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲ مهر ۱۳۹۷ در ۴:۳۷ ب.ظ چاپ مطلب

آخرین قسمت از فصل اول «پرانتز باز» روی آنتن می‌رود

parantez baz

آخرین قسمت از فصل اول برنامه تلویزیونی «پرانتز باز» با آیتم‌هایی ویژه و مروری بر چهل و چهار قسمت گذشته روی آنتن شبکه امید می‌رود.

به گزارش سوره سینما، آخرین قسمت از برنامه ی «پرانتز باز» با مروری بر چهل و چهار قسمت گذشته و با حضور عوامل پشت صحنه در جلوی دوربین روی آنتن شبکه امید می رود.

پرانتز باز برنامه ای است با رویکرد بررسی اخبار نوجوانان که به صورت هفتگی با اجرای محمودرضا قدیریان و فاطمه رضا پور و شش دبیر خبر نوجوان در روزهای دوشنبه و پنج شنبه ساعت ۱۷ روی آنتن شبکه امید می رود.

در این برنامه علاوه بر بخش گفتگو با مهمانان و گزارش میدانی که به گفتگو با نوجوانان درباره موضوع اصلی برنامه می پردازد، بخش دیگری در نظر گرفته شده که نوجوانان سنین ۱۳ تا ۲۰ سال می توانند به عنوان خبرنگار افتخاری با برنامه همکاری داشته و گزارش های تصویری و ویدئویی خود را برای پخش، به برنامه ارسال کنند.

مخاطبان این برنامه می توانند با شماره ۰۹۰۳۶۸۸۳۲۰۲ در پیام رسان بله و سروش با روابط عمومی برنامه در تماس باشند و در اینستاگرام صفحه ی پرانتز باز را با نشانی parantezbaz_tv دنبال کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>