سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۵ مهر ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۶ ق.ظ چاپ مطلب
طی گزارشی در هفته فیلم دفاع مقدس منتشر شد

موسسه هنرهای تصویری سوره رکورددار پخش فیلم‌های دفاع مقدس

Film-VAC11

موسسه هنرهای تصویری سوره از مراکز و موسسات وابسته به سازمان سینمایی حوزه هنری رکوددار عرضه و پخش فیلم‌های دفاع مقدس در سال‌های اخیر است.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری با اعلام این خبر اسامی فیلم‌های سینمایی که توسط این موسسه طی سال‌های اخیر برای شبکه نمایش خانگی تولید، عرضه و پخش شده است را به این ترتیب معرفی کرد:

«تابستان ۵۸»، «مرگ دیگری»، «شکار و شکارچی»، «توجیه»، «اُ منفی»، «یک وجب از آسمان»، «خیلی دور خیلی نزدیک»، «خداحافظ رفیق»، «آخرین ملکه زمین»، «تارا و تب توت فرنگی»، «فرزند خاک»، «شب بخیر فرمانده»، «بید مجنون»، «زخم شانه حوا»، «سیزده ۵۹»، «شیار ۱۴۳»، «میهمان داریم»، «مزار شریف»، «ایستاده در غبار»، «دریاچه ماهی»، «سیانور»، «ابوزینب»، «ماجرای نیمروز»، «ویلایی‌ها»، «قلب سفید قاصدک‌ها»، «کربلا جغرافیای یک تاریخ»، «یتیم خانه ایران».

لازم به ذکر است؛ موسسه هنرهای تصویری سوره با ساختار مدیریتی و اقتصادی «خودگردان» و در قالب بهره وری از منابع درون زا و فرآیندهای اقتصادی خود «موسسه» نسبت به ترسیم افق فعالیت‌ها اقدام می‌کند و در میان موسسه‌های فعال در حوزه شبکه نمایش خانگی یکی از موفق ترین و درآمدزا ترین موسسه‌ها شناخته شده است.

بر پایه این خبر، روند رو به رشد و تصاعدی تعداد فیلم‌های عرضه شده توسط این موسسه در چند سال اخیر با جهش‌های اساسی همراه بوده است به طوری که این موسسه از سال ۸۸ تاکنون با رشد تصاعدی در زمینه تولید، توزیع و پخش فیلم‌های سینمایی از سالی ۵ اثر به ۲۷ اثر در سال رسیده است.

در این گزارش آمده است: این موسسه طی سال‌های متوالی به این ترتیب : ۵ عنوان در سال ۸۸، ۱۲ عنوان در سال ۸۹، ۵ عنوان در سال ۹۰، ۶ عنوان در سال ۹۱، ۶ عنوان در سال ۹۲، ۱۳ عنوان در سال ۹۳، ۱۵ عنوان در سال ۹۴ ، ۱۶ عنوان در سال ۹۵، و ۲۷ عنوان در سال ۹۶ عرضه کرده است که این آثار تا تیراژ ۶ میلیون نسخه در سطح کشور عرضه شده است.

موسسه هنرهای تصویری سوره مطابق آمار و عناوین اعلام شده متولی عرضه و پخش بیش‌ترین فیلم‌های حوزه مقاومت، انقلاب و دفاع مقدس بوده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>