سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۶ آبان ۱۳۹۷ در ۱:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

حجت الاسلام و المسلمین زائری مهمان «در حلقه رندان» می‌شود

dar-halghe-rendan

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا زائری مهمان یکصد و چهل و نهمین محفل ادبی «در حلقه رندان» در حوزه هنری می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا زائری در یکصد و چهل و نهمین محفل ادبی «در حلقه رندان» که روز یکشنبه ۲۷ آبان ماه از ساعت ۱۷ در سالن سوره حوزه هنری برگزار می شود، در آیتم «صندلی قرمز» با داریوش کاردان مجری این برنامه به گفت‌و‌گو می‌نشیند.

در این محفل که آخرین یکشنبه هر ماه با اجرای داریوش کاردان بازیگر، کارگردان و طنزپرداز برگزار می شود، جمعی از شاعران جوان و پیشکسوت، تازه ترین یا بهترین اشعار طنز خود را که با موضوعات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و هنری روز جامعه پیوند دارد، می‌خوانند.

این محفل ادبی در جدیدترین نوبت برگزاری خود، در بخشی دیگر نیز به شوخی با اخبار روز جامعه می‌پردازد که اجرای آن را صابر قدیمی شاعر و طنزپرداز برعهده دارد. سعید طلایی نیز در این برنامه به اجرای استندآپ می پردازد.

«در حلقه رندان» به همت موسسه فرهنگی و هنری سپهر سوره هنر با همکاری دفتر طنز حوزه هنری برگزار می شود. حضور در این محفل برای عموم مردم آزاد و رایگان است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>