سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۷ آبان ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

پردیس سینمایی «لوتوس مال» همزمان با جشنواره فیلم فجر افتتاح می‌شود

lotus-mall

محمدمهدی حیدریان عصر در آخرین ساعات حضورش به عنوان رئیس سازمان سینمایی از مجتمع درحال اتمام «لوتوس مال» به عنوان بزرگترین پردیس سینمایی جنوب تهران بازدید کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در این بازدید که ابراهیم داروغه زاده معاون نظارت و ارزشیابی ، مجید مسچی مدیرعامل موسسه سینماشهر، محمدرضا فرجی مدیرکل سینمای حرفه ای و مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی حضور داشتند بخش های مختلف این پردیس درحال اتمام مورد بازدید قرار گرفت.

در این بازدید محمدرضا صابری و علی سرتیپی به عنوان بهره برداران سینماهای این مجتمع توضیحات لازم را ارائه کردند.

مجتمع «لوتوس مال» واقع در نازی آباد در ۱۲ طبقه و دارای ۱۴ سالن سینما با ظرفیت۲۳۰۰ نفر است که بزرگترین سالن ۴۰۵ نفر و کوچکترین ۴۸ نفر برای کودکان وVIP است.

تفاوت این پردیس با پردیس های دیگردر این است که دارای سالن vip  با جدیدترین امکانات روز دنیاست و  در مجموع ۱۷ هزار و ۸۰۰ متر مساحت دارد. سالن های سینما در طبقه دوم و سوم قرار دارد و در دیگر طبقات ۶۰۰ باب مغازه، استخر، شهربازی، هایپر و امکانات تفریحی و رفاهی وجود دارد.

همچنین پارکینگ های این پردیس با ظرفیت برای دو هزار خودرو در طبقات فوقانی قرار دارد.

۶ سالن این پردیس از نیمه آذرماه آماده تست می شود و برای نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم فجر به بهره برداری می رسد  و ۸ سالن دیگر برای اکران فیلم های نوروزی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.


2 thoughts on “پردیس سینمایی «لوتوس مال» همزمان با جشنواره فیلم فجر افتتاح می‌شود”

  1. محمد مالمیر می‌گه:

    باسلام و درود فراوان
    ایجاد یه مرکز فرهنگی هنری آن هم در جنوب پایتخت نقطه عطفی در پیش برد اهداف فرهنگی این بخش از شهر تهران محسوب میشود که باعث دلگرمی همه ساکنان این منطقه می شود
    برای همه دست اندرکاران این پروژه از خداوند متعال موفقیت روز افزون را ارزومندم

  2. زهرا می‌گه:

    پس چرا افتتاح نمیشه جشواره فیلم فجرم تموم شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>