سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ آذر ۱۳۹۷ در ۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

شب آیفیک با نمایش «سرو زیر آب» در پردیس آزادی برگزار شد

sarv-azadi-1

شب آیفیک با نمایش «سرو زیر آب» و حضور و تقدیر از عوامل سازنده این فیلم سینمایی، در پردیس آزادی برگزار شد.

به گزارش سوره سینما، شب آیفیک در برنامه ادواری ماهیانه خود میزبان عوامل سازنده فیلم «سرو زیر آب» بود و خانواده آیفیک از تهیه کننده ، کارگردان ، بازیگران و عوامل این فیلم به گرمی استقبال کردند.

در این مراسم که با حضور سید حامد حسینی تهیه کننده، محمد علی باشه آهنگر کارگردان، مسعود رایگان ، ستاره اسکندری، حسین باشه آهنگر بازیگران ، حامد باشه آهنگر نویسنده و عباس بلوندی طراح صحنه و لباس و سایر عوامل تولید فیلم برگزار شد، لوح تقدیر آیفیک به همراه سکه نیم بهار آزادی به تهیه کننده و کارگردان فیلم و لوح تقدیر آیفیک به مسعود رایگان و ستاره اسکندری توسط سید امیر پروین حسینی ، اکبر تحویلیان و معصومه فرد شاهین به نمایندگی از طرف آیفیک تقدیم شد.

سید حامد حسینی ضمن تقدیر و تشکر از مدعوین از روند اکران فیلم و بی‌عدالتی‌های اکران گلایه کرد و فیلم‌شان را شایسته شرایطی بهتر از این دانست.

محمد باشه آهنگر ضمن گلایه از زمان اکران و عدم پخش تیزر فیلم این اثر را تقدیم کرد به روح شهدای غواص که مظلومانه در دفاع مقدس پیکرشان جاودانه شد.

sarv-azadi-2

مسعود رایگان این فیلم را یکی از برجسته‌ترین آثار دفاع مقدس نامید که بدون شلیک حتی یک گلوله در این فیلم مخاطب آثار مخرب جنگ را به خوبی احساس می‌کند.

ستاره اسکندری به عنوان تنها نماینده از زنان بازیگر این فیلم که نقشی احساسی و بدون دیالوگ را در این اثر از خود به جا گذاشته، مظلومیت زنان را در تاریخ و خصوصاً هشت سال دفاع مقدس یادآور شد و دلیل پذیرش این نقش را تأثیر عمیق ماهور که نماینده زنان مظلوم ایران در ذهن مخاطب است عنوان نمود.

سید امیر پروین حسینی و اکبر تحویلیان به عنوان نمایندگان آیفیک ضمن ابراز خرسندی از حضور عوامل فیلم تولید آثاری از این دست را در مقایسه با فیلمهایی که با هزینه‌های چندمیلیاردی به تولید می‌رسند با ارزش‌تر دانست.

در پایان این مراسم تماشاچیان حاضر در سالن ایستاده و با تشویق طولانی خود رضایت‌مندی و تقدیرشان از عوامل فیلم را ابراز داشتند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>