سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۳:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

روایت ارشا اقدسی از سه داستان متفاوت در هشتمین شب از «هزار داستان»

1000dastan

ارشا اقدسی در هشتمین شب از برنامه «هزار داستان» میزبان سه مرد است که روایت‌هایشان از سبک زندگی خاصی خبر می‌دهد.

به گزارش سوره سینما، در هشتمین قسمت از فصل پنجم برنامه گفتگو محور «هزار داستان»، ارشا اقدسی بازیگر و بدل‌ کار سینما و تلویزیون میزبان سه مرد است که روایت‌هایشان از سبک زندگی خاصی خبر می‌دهد.

دریکی از این روایت‌ها مرد جوانی از الگوی زندگیش یعنی پدرش  که خلبان است و در این کار یکی از بهترین‌هاست  می‌گوید. از کودکی کفش پدر را واکس می‌زده، دستمال‌گردنش را می‌شسته و اتو می‌کرده و لباس‌های پدر را می‌پوشیده و…

اما دست روزگار او را هل می‌دهد به سمت زمین‌شناسی.اینکه بین خلبانی و زمین‌شناسی توانسته ارتباطی برقرار کند، روایتی است که در هشتمین شب هزارداستان به آن پرداخته می شود.

دیگر روایت شب هشتم «هزار داستان» روایت پزشک جوان آفرود بازی است  که وسط حوادث کشور پیدایش می‌شود، او که با ماشین پاترولش وسط گل‌ ولای سواری، کوه و دشت و جاده نوردی است، خبردار می‌شود باید خودش را به شهری برساند که مردم به تجهیزات او نیاز دارند، ماجرای حضور او در آن شهر داستان دوم این قسمت است.

داستان سوم، روایت مردی است که بعد از خدمت سربازی در نا امیدی و دل‌ زدگی از زندگی به سر می‌برده، پدرش از او رقمی را قرض می‌گیرد و کاری را انجام می‌دهد که زندگی او شکل متفاوتی به خود می‌گیرد.

ارشا اقدسی  بلدکار موفق سینما و‌تلویزیون به‌عنوان میزبان، داستان این سه مهمان را به یک روز خاص برده که همان روز هر سه در یک شهر حضور دارند و این سه مرد داستان‌ هایشان از حضور در آن شهر را بازگو می‌کنند.

هشتمین قسمت از فصل پنجم مجموعه «هزار داستان» ساعت ۱۹ از شبکه نسیم پخش شده و تکرار آن ساعت ۳ بامداد و ۱۳ ظهر روز بعد است. تهیه‌کننده این مجموعه جواد فرحانی است و کارگردانی آن را مریم نوابی نژاد به عهده دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>