سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۶ مرداد ۱۳۹۸ در ۹:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

بررسی مسائل حقوقی هنرمندان تئاتر در مجله شبانگاهی «شب تئاتر»

Shab Theatre

مجله شبانگاهی «شب تئاتر» از مجموعه «شب‌های هنر» امشب به بررسی ابعاد مختلف مسائل حقوقی هنرمندان تئاتر می‌پردازد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، برنامه «شب تئاتر» امشب ۲۶ مردادماه به سراغ موضوع حقوق هنرمندان یکی از مباحث مهم عرصه تئاتر می رود. منوچهر اکبرلو مجری این برنامه شبانه، امشب میزبان محمودرضا رحیمی سخنگوی خانه تئاتر و کاوه رضوانی راد حقوقدان می شود و با آنها در خصوص ابعاد مختلف مسائل حقوقی هنرمندان تئاترگفتگو می کند.

حقوق هنرمندان، مساله داوری (توسط مرکز، خانه تئاتر و شورای تماشاخانه‌ها)، قراردادهای شفاهی و ضمنی و کتبی، بررسی قوانین حقوق مولف و پیشنهادهایی برای بستن قرارداد، پیگیری حقوق از طریق قرادادها، پیامک ها و فایل های صوتی و دیگر اسناد مجازی از جمله موضوعاتی است که در این برنامه به نقد کشیده می‌شود.

در این برنامه همچنین مهدی قلعه بازرس خانه تئاتر و مهدی کوهیان رییس شورای داوری انجمن صنفی تماشاخانه های ایران به صورت تلفنی دیدگاه های خود را مطرح خواهند ساخت.

اخبار و تحلیل رویدادهای تئاتر تهران و استان ها، معرفی نمایش های روی صحنه و معرفی کتاب های نمایشی از دیگر بخش های مجله تلویزیونی «شب تئاتر» است.

«شب تئاتر» از مجموعه «شب‌های هنر» محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که شنبه ها ساعت ۲۳ به صورت زنده روی آنتن می‌رود. تهیه کنندگی این برنامه را امین اشرفی برعهده دارد و سردبیری و اجرای آن را منوچهر اکبرلو عهده دار است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>