سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ مرداد ۱۳۹۸ در ۴:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

۱۰ ارگان در بخش «جلوه‌گاه امید» جشنواره کودکان و نوجوانان شرکت کردند

jelvegah-omid

مدیر بخش «جلوه‌گاه امید» سی‌و‌دومین جشنواره فیلم‌هاى کودکان و نوجوانان از شرکت ۱۰ ارگان در این بخش از جشنواره خبر داد.

به گزارش سوره سینما، میثم احمدی، مدیر بخش «جلوه‌گاه امید» سی‌و‌دومین جشنواره فیلم‌هاى کودکان و نوجوانان درباره جزئیات این بخش از جشنواره اظهار کرد: ۱۰ ارگان در این بخش از جشنواره شرکت کرده‌اند، این ارگان‌ها شامل مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودکان وزارت دادگستری، وزارت آموزش و پرورش، مرکز عرفان اسلامی، انجمن فیلم کوتاه ایران، انجمن تخصصی کودک و رسانه و موسسه هنر بنیان آرت پورت، اداره کل بهزیستی استان اصفهان، معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان، پویش مردمی ترافیک (معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان) و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم است.

وی ادامه داد: جدول برنامه مطابق با جدول داوران کودکان و نوجوانان و جدول جایزه زاون است و در محل پردیس سینمایی ساحل، سالن نصف جهان اکران می‌شود.

مدیر بخش جلوه‌گاه امید سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در خصوص موضوع فیلم‌های ارسالی این بخش، با بیان متنوع بودن موضوعات فیلم‌های ارسالی گفت: دفاع مقدس، محیط زیست، دغدغه‌ها و چالش‌های کودکان و نوجوانان، فناوری و علم آموزی و تلاش علمی کودکان و نوجوانان موضوع ۷ فیلمی است که از سینمای ایران به دستمان رسیده است.

احمدی در پایان یادآور شد: ارگان‌ها آثار را تا دوم شهریورماه بازبینی و داوری می‌کنند و از میان آنها هر ارگان یک یا دو اثر را انتخاب خواهند کرد و هدایای در نظر گرفته شده در اختتامیه جشنواره اهدا خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>