سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۶ مهر ۱۳۹۸ در ۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب
یکشنبه هفتم مهرماه در سالن اوستا صورت می‌گیرد:

رونمایی از مستند «مادر جبهه‌ها» تازه‌ترین محصول سازمان سینمایی حوزه هنری

Madare-JebheHa

مستند «مادر جبهه‌ها» به کارگردانی شهرام میراب اقدم تازه‌ترین محصول سازمان سینمایی حوزه هنری یکشنبه هفتم مهرماه در سالن اوستا حوزه هنری رونمایی می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، مستند «مادر جبهه‌ها» به کارگردانی شهرام میراب اقدم، از تولیدات مرکز مستند سوره همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس از ساعت ۱۷ یکشنبه هفتم مهرماه با حضور استاد مرتضی سرهنگی از نویسندگان و پژوهشگران حوزه دفاع مقدس و اصحاب رسانه در سالن اوستا حوزه هنری رونمایی خواهد شد.

این مستند که به زندگی بانو «زهرا محمودی» معروف به مادر جبهه‌ها می‌پردازد، در زمان حیات ایشان در سال ۸۷ تصویربرداری شده که بعد از گذشت یک دهه اوایل امسال به تدوین رسیده است.

مرحوم «زهرا محمودی» نخستین زنی است که پس از آزادسازی خرمشهر وارد خاک این شهر شد و در طول هشت سال دفاع مقدس در خط مقدم کنار رزمندگان بود و به آنها یاری می‌رسانید که بعدها به «مادر جبهه‌ها» معروف شد.

شایان ذکر است استفاده از این مراسم برای علاقمندان سینمای مستند و اصحاب رسانه آزاد است.

Madare-JebheHa-poster


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>