سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ فروردین ۱۳۹۹ در ۶:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

اعلام آمادگی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «دابلند» برای اکران اینترنتی

DubLand

فیلم سینمایی «دابلند» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح برای اکران اینترنتی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش سوره سینما، محمدرضا مصباح تهیه‌کننده فیلم سینمایی «دابلند» ساخته‌ ابراهیم ابراهیمیان که در کشور گرجستان ساخته شده است به دنبال اتفاقات ناشی از کرونا تصمیم دارد بدون اکران در سینما این فیلم سینمایی را به صورت آنلاین عرضه کند.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «دابلند» در گفتگویی عنوان کرد؛ با توجه به شیوع ویروس کرونا و این که مردم به توصیه‌ی وزارت بهداشت باید در خانه بمانند و سینماها هم تعطیل است و همچنین برای همراهی با ستاد مقابله با کرونا و ایجاد فضای سرگرم کننده برای مردم در قرنطینه خانگی ،آمادگی داریم این فیلم سینمایی را بدون اکران عمومی در ایران همزمان با اکران جهانی آن که مدتی است در خارج از کشور آغاز شده و طبیعتا آن هم به خاطر کرونا با مشکلاتی رو به رو شده به صورت آنلاین اکران کنیم.

فیلم سینمایی «دابلند» با بازی مهدی کوشکی، دیمیتری تاتیشویلی، آنا ماتوآشویلی، بکا تورمانیدزه، سالومه پاقاوا، لاشا کانکاوا، سوفیا سبیشورادزه و .. به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و تهیه کنندگی محمدرضا مصباح  که در سکوت خبری ساخته شده، محصول مشترک سینمای ایران و گرجستان بر اساس فیلمنامه ای از سارا سلطانی ساخته شده است.

گفتنی است فیلم سینمایی «دابلند» فضایی کمدی فانتزی دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>