سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

پیش تولید سریال «آهوی من مارال» آغاز می‌شود/ روایت کهن یک عشق

ahooye-man-maral

پیش تولید سریال نمایش خانگی «آهوی من مارال» به کارگردانی مهرداد غفارزاده پس از شروع دوباره تولیدات سینمایی آغاز خواهد شد .

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه ای پروژه ، پیش تولید سریال نمایش خانگی «آهوی من مارال» پس از شروع دوباره تولیدات سینمایی که به علت شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده ، آغاز خواهد شد.

طراحی لوگوی این سریال بر عهده مهران گل محمدی و لیدا صبوری است.

برخی عوامل این پروژه عبارتند از: کارگردان : مهرداد غفارزاده ، تهیه کننده : بهروز خوش رزم ، مشاور پروژه و ناظر کیفی : سعید شریعتی ،  مشاوره فیلمنامه : فریدون عموزاده خلیلی ،  ایده و طرح سریال : مهرداد غفارزاده  ،  اعضای نویسندگان : پریسا شمس ، معصومه یزدانی ، ابراهیم قربانپور ، مشاور رسانه ای : اشکان منصوری، نوازنده : آیدین علیانسب .

سریال «آهوی من مارال» که در دوره قاجار و عصر ناصرالدین شاه می گذرد در دو فصل برای پخش از شبکه نمایش خانگی ساخته می شود ، فصل اول پانزده قسمت و فصل دوم در بیست و پنج قسمت خواهد بود .

موضوع این سریال به عشق ناصر الدین شاه به دختر روستازاده و ماجراهای اطراف آن ، می پردازد همچنین داستان هایی از کنیزان ترک به میان خواهد آمد و …

بخشی هایی از سریال در استانبول قدیم می گذرد و از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون ترکیه نیز استفاده خواهد شد و در این زمینه مذاکراتی انجام شده است .

در خلاصه قصه «آهوی من مارال» آمده : ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی ، چون باد از راه رسیده و چون برق می‌گذرد و به دنبالش حال سلطان ، صاحبقران می‌شود حال اسیری که در دام مانده باشد ، صیاد رفته باشد . شاه به حکم قدر قدرتی امر می کند که صیاد را به شکارگاه بازگردانند ، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا ، خود صید و صیاد عاشقی جوان است از دیار آذربایجان ، دیاری که گل‌های دشتش همه سارای نام دارند و سروهای سر به فلک کشیده‌اش همه خان چوپان..


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>