سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۴ تیر ۱۳۹۹ در ۹:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

رونمایی از اولین تیزر فیلم سینمایی «شنای پروانه»

shenaye parvaneh

اولین تیزر فیلم سینمایی «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت و تهیه‌کنندگی رسول صدرعاملی رونمایی شد

به گزارش سوره سینما، اولین تیزر فیلم سینمایی «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت، تهیه کنندگی رسول صدرعاملی و سرمایه‌گذاری محمدصادق رنجکشان توسط میثم میرزائی ساخته شده است.

«شنای پروانه» از چهارشنبه چهارم تیرماه با توجه به ضدعفونی شدن تمام سینماهای کشور و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اکران می شود و خانواد‌ه‌ها و دوستان می‌توانند در کنار هم با فاصله از بقیه به صورت استفاده از ۵۰ درصد ظرفیت صندلی‌ سالنها، به تماشای این فیلم بر پرده سینماها بنشینند.

«شنای پروانه» فیلم تحسین شده سال است که جواد عزتی، طناز طباطبایی، امیر آقایی، علی شادمان، مهدی حسینی‌نیا، مه‌لقا باقری، ایمان صفا، بهروز پناهنده، ناهید مسلمی، نادر شهسواری، روح‌الله مهرابی، نیلوفر شهفری، محمد مطهری‌پور با معرفی آبان عسکری و هنرمندی پانته‌‌آ بهرام و حضور افتخاری علیرضا داودنژاد در آن به ایفای نقش پرداخته ‌اند.

نویسندگی فیلم را محمد کارت، حسین دوماری و پدرام پورامیری بر عهده داشته اند. همچنین سید مازیار هاشمی به عنوان مجری طرح در «شنای پروانه» حضور داشته است.

برای خرید بلیت هم اکنون به سایت ایران تیک و سینما تیکت مراجعه کنید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>