سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ تیر ۱۳۹۹ در ۵:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

شهرام عبدلی و محمد فیلی مهمان برنامه «در جریان باش» می‌شوند

dar-jarian-bash

برنامه تلویزیونی «در جریان باش» با موضوعات مربوط به فعالیت‌های شرکت توزیع نیروی برق تهران و صرفه‌جویی در مصرف انرژی، طی هفته جاری از شبکه شما پخش می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی «در جریان باش»، این برنامه تلویزیونی در دومین هفته به موضوعاتی همچون حذف قبض برق و پیامکی شدن قبوض، تولید برق و سختی‌های آن، برق دزدی یا استفاده غیر قانونی و مصرف بیش از اندازه انرژی برق، روی آنتن شبکه «شما» می‌رود.

شهرام عبدلی و محمد فیلی از بازیگران سینما و تلویزیون، مهمانان برنامه این هفته خواهند بود.

علاوه بر گفت‌وگو با مهمانان، آیتم‌هایی همچون گزارش مردمی، عملیات ۱۲۱ پرسنل شرکت برق، استندآپ کمدی و نمایش هم در قالب این برنامه پخش می‌شود.

محمد رضا قلمبر و مهبد قناعت‌پیشه از مجریان باسابقه رادیو برای نخستین بار در یک برنامه تلویزیونی به اجرای «در جریان باش» می‌پردازند همچنین گزارش‌های مردمی با حضور محسن حاجیلو از گزارشگران با سابقه تلویزیون تهیه می‌شود.

گفتنی است مجموعه برنامه ترکیبی «در جریان باش» با محوریت اصلاح الگوی مصرف برق در ۳۰ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای در شبکه تلویزیونی «شما» و با مشارکت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ تولید می‌شود و روزهای زوج و پنجشنبه‌ها ساعت ۲۰ روی آنتن می رود.

مصطفی علمی فرد تهیه‌کنندگی این برنامه را بر عهده دارد.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>