سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۲ مرداد ۱۳۹۹ در ۲:۰۸ ب.ظ چاپ مطلب

بسته حمایتی مرکز گسترش از اکران آنلاین فیلم‌های هنری و تجربی

gostaresh-online

بسته حمایتی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از اکران آنلاین فیلم‌های هنری و تجربی اعلام شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این «مرکز» در چارچوب سیاست‌های حمایتی سازمان‌ سینمایی در مرحله توزیع و نمایش آثار سینمایی هنری و تجربی و مستندهای سینمایی با شرایط زیر، بسته حمایتی خود را به این شرح اعلام می‌کند:

۱- آثار متقاضیان حمایت، پس از دریافت پروانه نمایش سینمایی، در مرکز بررسی و برای بهره‌مندی از حمایت انتخاب می‌شوند.

۲- حمایت مذکور از ابتدای شهریور ماه ۹۹ صورت خواهد گرفت و پــایان هر مــاه سه فیلم (هر ماه دو فیلم داستانی و یک فیلم مستند) مورد حمایت واقع خواهند شد.

۳- میزان حمایت مرکز برای هر فیلم سینمایی (داستانی: پانصد میلیون ریال و مستند ‌سینمایی: حداکثر سیصد میلیون ریال) خواهد بود که براساس اعلام برنامه تهیه‌کننده شامل: تهیه نسخه نمایش (DCP) و تبلیغات (محیطی و مجازی و…) شروع اکران آنلاین از سوی مرکز و پس از اتمام اکران پرداخت می‌شود.

۴- کلیه امکانات رسانه‌ای مرکز (سایت‌ها و شبکه‌ها و کانال‌های اجتماعی) و روابط‌ عمومی از آثار منتخب حمایت لازم را خواهند کرد.

۵- شرایط دریافت حمایت

الف) اکران آنلاین در حداقل یکی از شبکه‌های وی.اُو.دی VOD یا سامانه‌های فراگیر برخط که دارای مجوز فعالیت هستند: (تیوا، فیلم‌گردی، فیلم‌نت، فیلیمو و نمآوا)

ب) شــرط بهره‌مندی از این شیوه‌نامه، عــدم دریافت حمایت از طــریق موسسه هنر و تجربه و انجام تبلیغات کافی از سوی پلت‌فرم یا فیلم انجام شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>