سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۲ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۴ ق.ظ چاپ مطلب
همکاری انجمن سینمای جوان با جشنواره فیلم کوتاه رضوی؛

کارگاه فیلمسازی با موبایل برای عموم برگزار می‌شود

Razavi-Filmsazi-Mobile

انجمن سینمای جوانان ایران در همکاری با چهاردهمین جشنواره فیلم کوتاه رضوی کارگاه آموزش فیلمسازی با موبایل را برای عموم علاقه مندان به سینما برگزار می‌کند.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع‌رسانی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی، علاقه مندان به سینما می‌توانند در کارگاه‌ آموزش فیلمسازی با موبایل این رویداد سینمایی که در همکاری با انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می شود، شرکت کنند.

حضور در کارگاه فیلمسازی با موبایل چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی ویژه اهالی ۵ استان گلستان، مازندران، خراسان شمالی، خراسان رضوی و قم رایگان و مجاز است.

گفتنی است مرحله ثبت نام این کارگاه‌ها از سه شنبه ۱۱ شهریور آغاز شده است و از طریق مراجعه به دفاتر انجمن سینمای جوانان استان‌های نامبرده انجام می‌شود. همچنین فیلم های منتخب تولید شده توسط هنرجویان این کارگاه به جشنواره راه می‌یابند. مدیریت آموزشی جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در چهاردهمین دوره را سعید پوراسماعیلی برعهده دارد.

چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به دبیری سعید نجاتی به همت و مشارکت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد فرهنگی هنری امام رضا علیه السلام و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، زمستان ۱۳۹۹ در شهر گرگان برگزار خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره یکم آذر ۹۹ اعلام شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>