سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۲ شهریور ۱۳۹۹ در ۴:۱۵ ب.ظ چاپ مطلب

تولید ۹ نمآهنگ عاشورایی جدید در قالب پویش «سوره اشک»

soureh-ashk

پویش «سوره اشک» حوزه هنری انقلاب اسلامی با تولید ۹ نمآهنگ عاشورایی جدید ادامه می‌یابد.

به گزارش سوره سینما، هفت نمآهنگ عاشورایی به مناسبت ایام عزای سید و سالار شهیدان توسط مرکز موسیقی حوزه هنری و سازمان سینمایی حوزه هنری در دست تولید و انتشار است.

این نمآهنگ ها که از یک ماه پیش وارد مرحله تولید شده اند، بخشی از مجموعه هنری پویش «سوره اشک» است که حوزه هنری انقلاب اسلامی تولیدات هنری خود به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم را در قالب این پویش تولید و منتشر کرده است.

این نمآهنگ ها با صدای خوانندگانی مانند حمید غلامعلی، مجید اخشابی، قاسم افشار، غلامرضا صنعتگر و… بر اساس اشعاری از فاضل نظری، میلاد عرفان پور، محمدحسن جمشیدی و… در قالب های مختلف تصویری مانند پویانمایی و رئال تولید می شود که قرار است انتشار این آثار به مرور تا اربعین حسینی انجام گیرد.

دو نمآهنگ دیگر هم در دست تولید است که اطلاعات آنها نیز در زمان مناسب منتشر خواهد شد.

بخشی از این نماهنگ ها مانند «دریای تشنگی» با صدای حمید غلامعلی و «خورشید» با صدای اشکان کمانگری منتشر شده و سایر آثار نیز به مرور تا اربعین حسینی منتشر خواهد شد.

گفتنی است حوزه هنری انقلاب اسلامی ده‌ها تولید هنری در قالب‌های مختلف را در قالب پویش «سوره اشک» به مناسبت محرم ۹۹ در حال تولید دارد که انتشار این آثار تا اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>